Küsimus:
Millised on StarCraft 2-s populaarsed Protossi ehitustellimused?
McKay
2010-07-08 20:51:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen originaalses StarCraftis mänginud palju Protossi, kuid mõtlesin, et võiksin proovida seda mängida ka StarCraft 2-s. Milliseid ehituskorraldusi kasutatakse konkurentsivõimeliselt?

kogukonna wiki? sest BO-d + variandid muutuvad aja jooksul!
Hmm, kuigi ma arvan, et nad muutuvad, muutuvad nad enamasti järk-järgult ja vastuseid saab natuke muuta?
Küsimused kahele ülejäänud võistlusele: [Zerg Build Orders] (http://gaming.stackexchange.com/questions/359/what-build-order-should-i-use-for-zerg-in-starcraft-2), [Terrani ehitustellimused] (http://gaming.stackexchange.com/questions/918/what-are-the-popular-openings-builds-for-terran-in-starcraft-2)
@F.S. numbrid võivad muutuda, kuid laia haardega ei tohiks. Kui Blizzard ei otsusta viia Stalkerid robootika juurde ja zealotid hämariku nõuniku juurde, võib see teave olla kasulik.
@tzenes, nõustus ka nüüd. Ma peaksin olema võrguühenduseta, kui ma ei saa magada :)
@ccook on piisavalt aus, kui see teile tagasi tuleb, andke mulle teada.
Kõigepealt ehitate tühimikke, seejärel pöördute tühimike järele.Pärast selle lõpetamist lõpetage tühjad kohad.
Kolm vastused:
#1
+106
tzenes
2010-07-08 21:34:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma pole kindel, kas mõtlete avatusi või ehitisi, kuid annan teile mõlemad.

Avauste puhul alustavad enamik Protossi 13 väravat (9 sondi, püloon, veel 4 sondi, siis värav). Siit nad tavaliselt kas ehitavad teise värava või küberneetika tuuma. Võite minna 10 väravasse kahe värava kiirustamiseks, kuid see on vähem levinud.

On kahte järku, mis lähevad mööda neid kahte teed:

  • 1 värav laieneb
  • 3 värava rõhku laienemiseks
  • 2 värava kiirust
  • 4 väravat
  • 3 väravat Robosse
  • tehnikat Tähesadam

Kuna Protoss pöörleb ümber lüüsiüksuste, on tavaline viidata Protossi strateegiatele teie loodud lüüside arvu järgi. Väärib märkimist, et välja arvatud 2 väravat, hõlmavad kõik väravapõhised järjehoidjad teie väravate muutmist Warpgatesiks (õppinud küberneetika rajatises).

1 Gate Expand on uuem ehitis, mis on hiljuti haaratud ( 1.1-1.2) koos aeglasema Terrani ahistamise (täpsemalt Reapers) ja makroorienteeritud Zergi mängijate tulekuga. Varakult luurates ja viivitades tõenäoliselt esimese värava (14-i-ni) loomisega võib Protossi mängija luua palju parema majanduse ja liikuda varajase laienemise poole. See varajane laienemine võimaldab palju kiiremat gaasi tootmist ja kiiremat liikumist võimsatesse üksustesse nagu Colossus ja Void Ray. Kuigi sellisele strateegiale on omane risk, võib väga varajane luuraja (nt 8–10) aidata langetada otsust, kas laieneda pärast 1 väravat või minna üle kindlamale 3-värava rõhuehitusele. Liquid`Huk ja TSL_GuineaPig on head inimesed, kes seda ehitist jälgivad.

2 Gate Rush hõlmab tavaliselt oma Maini või Naturali seina eraldamist kahe esimese väravaga ja 5-7 zeloodi ehitamist, kellega kiirustada. See aitab kaitsena igasuguse vastulöögi eest. See varajase kiirustamise stiil tugineb hiljem Warpgate'i tehnoloogia kasutamisel selle seina taga olevate üksuste deformeerimiseks. See varajane kiirustamine paneb tugevalt rõhku Zealoti paremusele teiste esimese taseme üksuste vähese arvu suhtes. See on kõige tõhusam vs Fast Expand strateegiad. See võimaldab ka varasemat laiendamist, kui blokeerite oma loomuliku.

3 Väravasurve võib hõlmata kas varajast küberneetika tuuma (eelistatud) või 2-värava stiilis ülesehitust. Arvestades Chronoboosti ja Warpgatesi ümber ehitatud suurt kiirust, tugineb see ehitis väga kena 1,5-astmelise armee ülesehitamisele, mis koosneb zelootidest, Stalkeritest ja Sentriesist. See on enamiku Protossi mängijate jaoks väga tavaline ava, kuna see ehitab kohe keskmängu alguses väga võimsa armee. Püüdke meeles pidada, et peate ehitama Sentriesi, kuna need on selle ehitamise võtmed ja Chronoboost oma Warpgate'i tehnoloogiat. Selle ehitise kummaline osa on see, et selle koht metamängus on drastiliselt nihkunud. Ehkki algselt oli see väga agressiivne ehitus, on see muutunud makroorienteeritud ehitiseks, mis võimaldab Protossil kasutada survet ruumi laienemiseks. Selle asemel, et 3 Gate'i kasutada 3 Gate Robo või 4 Gate väravaks, viib 3 Gate Expand palju tugevama 5 Gate + Robo juurde, mis võimaldab häid mängude keskel toimuvaid ajastamisrünnakuid.

4 Gate on kolme värava loomulik pikendus, mis võimaldab keskmisel mängul jõulisemat tõuget (võib-olla jätkuks varasemale 3 väravale, mis õnnestus). See on loogiline alternatiiv 3 väravale Robosse, kuna Protossi alus võib toetada 4 pideva tootmise lüüsi või kolme lüüsi ja robootikaseadet. 4 Gate saab seejärel liikuda Robo juurde laienduse laiendusega või liikuda Templari tehnikasse. Templari tehnoloogia on kasulik Terran Bio jaoks, keda abistavad kummitused, kuna templirüütel suudab kummitusi "nuusutada", kus Robo on Terran Bio või Zerg Hydra / Roachi vastu tõhusam

3 värav Robosse tõusis vastuseks varajase Roachi lükkab beeta alguses. See hõlmas tavaliselt esimese värava ehitamist ja seejärel Robole viivitamatut tehnikat, enne kui täiendavaid väravaid lisati. See nägi ette surematute ajastustõuget, mis oli tugev jõud, mida toetas surematu. Alates Roachi nerfidest ja muudest muudatustest on kõige tavalisem ehitada kõigepealt väravad ja lisada hiljem Robo Colossi tehnikana. Colossus annab sellele strateegiale eelise võrreldes Terran Bio või Roach / Hydra Zergi ehitustega. Samuti väärib märkimist, et 3 Gate Robo annab teile väga varajase vaatleja, mis on tohutult kasulik.

Tech to Starport'i ehitised kasvasid välja varajastest Void Ray kiirustustest. Kuna neid strateegiaid ei saa säilitada, on tavalisem samm ehitada Phoenix Starportist välja ja kasutada gravitoni kiiret kõrge hinnaga üksuste hävitamiseks. Need ehitised hõlmavad tavaliselt mitme Phoenixi varajast hankimist ja seejärel toomist 3 värava ajastuse jaoks. Viivitatud tõuget toetab see, et on võimalik lauale eemaldada vaenlase üksused. See on eriti efektiivne vs Terran Mech. Hiljuti on Early Starport taas GSL 3 kasuks tulnud. Paljud mängijad on püüdnud varajase topelt Starport'i poole (eriti PvZ-s). Lisaks varajase Phoenixi ahistamisele on nad lisanud ka Void Rays. Void Rays oli traditsiooniliselt ainult tugev üksus, kui see oli laetud, kuid plaastri 1.1.2 korral olid tasumata kahjustused pehmendatud. Selle tulemusena muutusid tühjad kiired palju tugevamaks nii kihlumise alguses kui ka siis, kui nad olid jõudnud arvukalt. See koos paljude Zergidega, kes tuginevad suuresti Roachidele, kuna nende vahemikupuhver (ka 1.1.2) toob kaasa palju rohkem Starportile keskenduvaid ehitisi.

Lõpuks väärib märkimist, et on mitmeid juustuehitisi. Need keerlevad Pimedas Templis asuva pühamu või Void Ray jaoks tähesadama peitmise ümber. Ehkki need ei ole jätkusuutlikud ehitised, tasub neid mainida.

Märkus. Ma kasutan termineid:

1. tase tähistab: Zerglings, Zealots ja Marines.

Tasand 1.5, mis näitab: jälitajad, valvurid, särjed, banelingid, rüüstajad ja koristajad.

Kena. Taas hästi tehtud.
Ma veedan liiga palju aega Starcraft 2 mängimiseks / vaatamiseks / mõtlemiseks
"Võimalik" ...? ;)
@tomas; _;) ....
Müts maha, sir!
#3
+4
Zach Lysobey
2010-10-23 21:00:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

1 Gate Fast Expand vs Terran on viimasel ajal üha populaarsem (vastavalt TeamLiquid.net andmetele) Mul on sellega olnud kuld / plaatinaga hämmastav edukuse määr.

Aga tõsiselt, kui otsite SC2 Ehitamine: goto liquipedia

http://wiki.teamliquid.net/See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...