Küsimus:
Kas Steamist ostetud mängu eest on võimalik kuidagi raha tagasi saada?
juan
2010-07-08 19:39:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas see on võimalik?

Kui on, siis kas mul peab olema mingisugune tehniline probleem või kas ma saan raha tagasi maksta lihtsalt sellepärast, et see mulle ei meeldinud?

Viis vastused:
#1
+13
o0'.
2015-06-02 23:25:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See reegel on just muutunud.

Nüüd on võimalik raha tagasi küsida 14 päeva jooksul pärast ostmist, kui olete seda mänginud vähem kui kaks tundi.

Võite taotleda tagasimakset peaaegu kõigi Steami ostude eest - mis tahes põhjusel. Võib-olla ei vasta teie arvuti riistvaranõuetele; võib-olla ostsite mängu kogemata; võib-olla mängisite tiitlit tund aega ja see lihtsalt ei meeldinud.

Pole tähtis. Valve väljastab veebisaidi help.steampowered.com nõudmisel mis tahes põhjusel raha tagasi, kui taotlus esitatakse neljateistkümne päeva jooksul pärast ostmist ja pealkirja on mängitud vähem kui kaks tundi. Allpool on rohkem üksikasju, kuid isegi kui teie kirjeldatud tagasimaksereeglid jäävad välja, võite igal juhul tagasimakset küsida ja vaatame üle.

Teile makstakse kogu tagasimakse oma ostust nädala jooksul pärast kinnitamist. Tagasimakse saate Steam Walleti vahenditest või sama makseviisi kaudu, mida kasutasite ostu sooritamisel. Kui Steam ei saa mingil põhjusel tagasimakset teha teie esialgse makseviisi kaudu, krediteeritakse teie Steam Walleti kogu summa. (Mõned teie riigis Steami kaudu saadaval olevad makseviisid ei pruugi toetada ostu tagasimaksmist algsele makseviisile. Täieliku loendi kuvamiseks klõpsake siin.)

allikas

#2
+11
Mag Roader
2010-07-08 19:47:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Muuda: Pange tähele, et Steami poliitika on selles osas muutunud, vaadake palun teisi vastuseid.

Üldiselt mitte vastavalt nende lepingule: "KÕIK AURUSTASUD MAKSETAKSE EELNÕU JA ON MITTE TAGASIVÕTETAV KOKKU VÕI OSA. "

Eriolukordades on siiski võimalik tellimus tühistada. Mul õnnestus tühistada mängu ettetellimine, mis tuli müüki järgmisel päeval pärast selle ettetellimist. Võtsin ühendust klienditoega ja kuna ma tegelikult veel mängu ei saanud (see polnud väljas), lubasid nad mul oma ettetellimuse tühistada ja müügihinnaga uuesti tellida. Ma ei mäleta, kas minu krediitkaardilt võeti siiski esialgse tellimuse eest tasu.

Nii et see on võimalik seni, kuni te seda alla ei laadinud
Arvestades nende sõnastust, arvan, et teie allalaadimine on vaieldav. Tähtis on ainult väljaandmise kuupäev.
Sain L4D2 Austraalia versiooni koopia tagasi maksta, kui sain teada, kui halvasti seda tsenseeriti.
@Ala, uudishimust, kuidas seda tsenseeriti? veriselt?
@Juan Manuel: Gore oli üsna halvasti tsenseeritud. Ei olnud tükeldamist ega verd ja kui zombie suri, siis nad lihtsalt hääbusid. Kogu mäng näis ülimalt imelik, kuna kui need zombid surid, tundus, et nad polnud seal kunagi käinud.
+1 aurul on tagasimakse keelamise poliitika, kuid omamoodi ütlemata filosoofia, mis lubab mitte imeda, nii et kui te * väärite * tagasimakset (nt: mäng on lollakas või invaliidistunud nagu L4D2.au), võtke nendega ühendust, võite saa aru.
See, et te ei saa mängu mängida, ei tähenda tagasimakset. Rumal ma laadisin mängu alla ja ei saanud seda üldse käitada (mängule ei meeldinud minu sülearvuti GPU). Steam ütleb: "Tagastage raha, sest te ei saa mängu mängida? Haha. Ee, ei."
Palun märkage, et see vastus on nüüd iganenud.
#3
+9
Jeffrey
2010-07-08 19:42:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ei näe välja. Steami vikist:

Nagu enamiku tarkvaratoodete puhul, ei paku me ka tarkvaralitsentsis kirjeldatud veebipõhiste ostude eest tagasimakseid - vaadake palun jaotist 4 Steam'i abonendileping lisateabe saamiseks. Kui tellimus laekub enne väljaandmise kuupäeva, võime teha erandi ettetellitud mängude kohta.

Täpsemalt öeldes on see üksikasjalik tugiteenuste lehtedel: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4938-WTDF-9465
Palun märkage, et see vastus on nüüd iganenud.
#4
+3
Nat
2010-11-15 03:27:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Steami on nende litsentsilepingus vms kirjeldatud kui „teenust“. Nad loodavad, et see võimaldab neil vältida enamikke veebipõhiseid tarbijaseadusi paljudes riikides, kus on kategooriliselt öeldud, et teile makstakse raha tagasi juhul, kui mäng ei tööta .

Kui teil on mänguga tehniline probleem, võite proovida raha tagasi saada, kuid ma pole seda kunagi proovinud.

#5
+1
user2974
2010-08-19 01:02:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Steam võib kogu tellimuse eest raha tagasi maksta, kui esitate pileti nende tehnilise toe saidile. Pange tähele, et need võivad siiski nõuda, et teil oleks mõjuv põhjus.

Üks kord, kui tahtsin tellimuse tühistada (kui ostsin kõik kolm Borderlandi laiendust ja siis sain teada kaks nende hulgas on SecuROM), otsustasin oma tellimust mitte tühistada, kuna tehniline tugi teavitas mind, et nad peavad kogu tellimuse eest raha tagastama, ja olin sama tellimuse alusel ostnud mõned ühepäevased müügiartiklid.

Pange tähele, et ** ei ole **, kuid Steam * võib * erandlikel asjaoludel * tellimuse tagasi maksta.
@ArdaXi: Hea punkt ... muutsin minu vastust selle kajastamiseks.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...