Küsimus:
Kuidas ma saan World of Warcraftiga mängides latentsust vähendada?
Antony
2010-07-08 12:02:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul võib reidimisel sageli olla latentsus üle 600 ms ja olen kuulnud mängusiseseid inimesi ütlemas, et latentsust saab vähendada kohandatud puhverserveri või DNS-serveri abil (ma ei mäleta millist).

Kas lisaks lisandmiinimumide minimaalsele laadimisele on WoW latentsuse vähendamiseks häid strateegiaid?

üksteist vastused:
#1
+11
gnarf
2010-07-08 14:44:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Veebisaidil EpicAdvice.com - tööriistad latentsuse vähendamiseks on välja toodud palju häid punkte.

langetamine ja silumine näib, et mõlemad saavad korralikke arvustusi, aga ka ajaveeb elitistjerkidest, kus räägitakse mõnest registrimurdmisest, lisaküsimustest ja paljudest muudest nõuannetest katkestuste vähendamiseks (mis võivad aidata ka pingide korral). / p>

+1 Olen rebenenud selle vahel, et hääletan teile EJ lingi eest ja hääletan teile EJ lingi eest. See on tõesti tore ressurss, kuid on nüüd veidi ajale jalgu jäänud. Kas saaksite selles sisu muuta, et saaksime seda StackExchange'i maagiaga kursis hoida? (Näiteks rämpsposti vähendamiseks on mõningaid buffe muudetud punktis 3.3.3.)
@Jurily - tahaksin, aga ma arvan, et oleks kasulikum, kui keegi oleks piisavalt inspireeritud looma oma juhendi latentsuse vähendamise kohta, mis ei sisaldaks valeteavet. Lisasin selle postituse kokkuvõtteks EpicAdvice'i kogukonnast oli.
Kallis issand, kõik see kogu niit on valeinformatsioon.Pingi vähenemine ei ole võrdne latentsuse vähenemisega, enam kui köha ravimine on sama külma ravimine.Iga selle lehe ettepanek vähendab pingimist, kuid * suurendab * pakettide latentsust.Kõik selle põhjustatud positiivsed mõjud on puhtalt psühholoogilised.
#2
+8
Ondrej Slinták
2010-07-19 17:10:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutan isiklikult Leatrix Latency Fixi. See langetas minu latentsuse ~ 250 ms-lt ~ 60 ms-le kõigis Euroopa valdkondades, mida proovisin (praegu Draenoris).

Töötab ka minu jaoks.
Minu oma läks seda kasutades 300-lt 110-le. :) kesklääs, töötab lääneranniku serveris ...
#3
+6
corsiKa
2010-08-06 02:01:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

1) Kas teil on traadita ühendus? Kui jah, ühendage see vooluvõrku ja saate kohese tõuke.

2) Kas teil on ühenduse kaudu muid asju? Mängime abikaasaga mõlemad (erinevad arvutid) ja oleme 200 pingis. Ta lülitab sisse Interneti-raadio, bam oleme kuni 400 ping. Olemasolevate ühenduste kontrollimiseks käivitage netstat .

#4
+5
Trefex
2010-07-08 12:08:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hiline latentsus põhineb peamiselt teie kaugusel WoW-serverist ja teie võrguühendusest. Kas olete USA-s mängimas ELi serverites või vastupidi? Kas teie Interneti-ühendust on jagatud? Kas laadite üles / laadite alla või kui naabrid mängimise ajal teie ühendust jagavad?

Kõik see võib mõjutada latentsust.

Ma uskusin, et ka latentsuse puhul on esmatähtis kaugus. aga minu enda kogemus näitas mulle, et see pole enam tõsi. Pean ikka uurima, miks * miks, aga lihtsalt lugege minu vastust, et aru saada, mida ma mõtlen.
Sul on õigus. Kuid kauguse all pean ma silmas võrgu kaugust. Seda kaugust mõõdetakse tavaliselt teie ja sihtserveri vaheliste hüpete (ruuterite, lülitite) arvuna. Nende humalate arvu saab tavaliselt teada saada, tehes marsruudi sihtmärgi IP-le. Teie puhul võib humalate arv olla sama, hoolimata sellest, kuhu te kolisite. See võib olla lihtsalt kokkusattumus, et teie puhul on humalate arv sama. Teine tegur on nende humalate ribalaius. Kui teil on kuskil marsruudil jamaühendus, tõuseb teie ping üles, isegi kui läheksite ze-serverile lähemale
#5
+4
Niall
2010-07-08 12:59:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite kasutada SSH-tunneldusteenust, näiteks http://lowerping.com. Need võivad olla abiks, kui olete WoW-serverist füüsiliselt kaugel. Neil on tasuta prooviversioon, et näha, kas see aitab teie olukorda.

Tõenäoliselt ei mõjuta lisad võrgu latentsust nii palju.

#6
+3
MaHuJa
2010-08-09 23:36:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See lõim selgitab, kuidas ja miks puhverserveri trikk töötab.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=6214123217&sid=1 "See on läheb kohati tehniliseks; jätke vahele bitid, millest te aru ei saa. "

Sellest järeldub, et mittepuhverserverite registritrikk (vt vastust leatrixi kohta) tekitab mittemängulistes asjades kaose , nagu allalaadimised, mis täidavad teie üleslaadimisvõimalusi.

Ja ma nõustun kindlasti traadita ühenduse mittekasutamisega - ma ei kasuta midagi traadita, välja arvatud oma sülearvutid ja mobiil. Seega pole mul hiire ega klaviatuuri patareid keset bossivõitlust kunagi tühjaks saanud.

+1 traadita vihkamise eest. Teie link on siiski katki.
#7
+2
Billy Jo
2010-07-11 21:26:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  • Kui mängite traadita ühenduse kaudu, veenduge, et teil oleks traadita pöörduspunkti jaoks tugev signaal. Veenduge ka, et teie arvuti ja pääsupunkt on mõlemad konfigureeritud kasutama uusimat saadaolevat traadita tehnilist kirjeldust (802.11n on uuem kui 802.11g on uuem kui 802.11b).

  • Kui soovite mängime Etherneti kaudu, veenduge, et teie võrguadapter oleks konfigureeritud kasutama täisdupleksi võimalikult suurel kiirusel (10/100/1000 Mbps).

  • Sulgege kõik oma programmid arvuti, mis võib kasutada palju ribalaiust. Levinud süüdlased on muusika voogesitamine ja failide jagamine (torrentid, FTP jne).

#8
  0
GAThrawn
2010-07-08 16:33:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

DNS-serveri muutmine ei muuda tõenäoliselt teie latentsust, kõik, mida DNS teeb, on öelda arvutile WoW-serverite aadress, seda peaks sisselogimisel või tsoonis tegema ainult üks kord serveri (seansi kohta) kohta muutus, nii et te tõesti ei märka DNS-i eraldusvõime kiiruse erinevusi.

#9
  0
Dave
2010-07-08 16:39:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõnikord aitab Interneti-ühenduse veaparandus välja lülitada. See tähendab, et kui kõrge latentsus on põhjustatud suurest liiklusest, mitte serverist kaugest kaugusest.

Vaadake oma ruuteri seadete võimalusi. Kuid teil pole garantiid, et teenuseosutaja järgib ruuteri päringut, et veaparandus välja lülitada. Mõned pakkujad pakuvad võimalust seda teha otseselt kas tasuta või väikese tasu eest.

#10
  0
cregox
2010-08-06 01:35:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen hiljuti Brasiiliast Uus-Meremaale jõudnud ja proovinud samal alal mängida ... Olin algul üllatunud, mu pingid NZ-is tõusid 200-lt 1 k-ni, kuid see oli distantsi tõttu arusaadav ... Aga Ma olin veelgi rohkem hämmastunud, kui see tegelikult langes, vähem kui ühe tunniga, tagasi 200-ni.

Brasiiliasse tagasi tulles võttis pingi kohandamine aega vaid mõni minut.

See tõestab mulle, et WoW teeb juba ise palju pingi optimeerimist. Niisiis, ma ei viitsiks proovida liiga palju muid asju, sest võite tõenäoliselt häirida tema enda süsteemi kui aidata teie pingil.

Parim asi, mida teha on kindlasti teie enda kohandamine masin optimeerimiseks. Asjad, mida inimesed siin juba soovitasid, näiteks Leatrix (arvas, et see minu puhul tõesti ei tööta, wifi-s) ja kaabli hankimine, kui olete wifi-ühenduse ajal.

#11
  0
user6360
2011-01-19 21:41:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Proovige ka aadressi wtfast.com, ma kasutan seda isiklikult. Wtfastiga saan ~ 100ms, ilma selleta aga üle 250ms.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...