Küsimus:
Korea sõjavankri loendur
bdhar
2010-07-08 08:59:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen üle 6 aasta mänginud Age of Empires - Conquerors. Varem võistlesime omavahel LAN-i abil. Mida me üldiselt kogeme, on Korea sõjavanker, mille elanike arv on 100 või rohkem, oma suure löögipunkti ja hea rünnaku tõttu hävimatu. Milline oleks hea strateegia selle ületamiseks?

Seitse vastused:
#1
+13
txwikinger
2010-07-14 22:41:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et lihtne vastus on

Olge lähedal, et tühistada sõjavaguni rünnakueelis. Nagu kõik ratsaväeüksused, on ka see vastuvõtlik haugidele, lahingumeestele ja kaamelitele.

Siin on veel mõned näpunäited, kuid põhimõtteliselt taandub samale kohale

#2
+10
MAK
2010-09-13 14:10:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pikemen on eriti tõhus, kui õnnestub lähedale saada. Praktiline lähenemine on siiski kasutada ratsaväge - eriti kerget ratsaväge, mis on raketikahjustustele mõnevõrra vähem vastuvõtlik. Ratsavägi saab sulgeda kiiresti ja gruppides üsna tõhusalt.

Massilist sõjavankrit on üsna raske võita ja see võtab suure osa teie pikemast või ratsaväest maha enne, kui nad lähedale jõuavad. Üks alternatiivne lähenemisviis, mida olen näinud kasutanud (kuid pole kunagi ise kasutanud), on kasutada väikest rühma onagereid. Onagereid hoitakse teiste üksuste taga kaitsmiseks, nii et neid ei rünnata kohe, ja nad kõik ründavad korraga, kui jõuavad levialasse. See töötab ainult siis, kui neid on täielikult täiendatud, ja isegi siis on see põhimõtteliselt ohvristrateegia, lõpuks kaotate oma rünnakud sõjavagunitele, kes jäävad ellu esialgses rünnakus. Kuid see hävitab rea sõjavaguneid ja nõrgestab teisi ning annab teistele üksustele parema võimaluse sulgeda.

Igasuguse strateegia puhul tuleb arvestada tõsiasjaga, et korealased on mängus üks peamisi piiramisrõngaid.
#3
+2
Onnesh
2010-08-12 15:10:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

kui võimalik, kasutage ratsaväelasi, see on parim viis sõjavankri lõpetamiseks.

#4
+2
Akzfowl
2015-01-27 19:15:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutage massihoidjaid, eelistatavalt nende taga Onagersit. Vajadusel võib nende pehmendamiseks kulutada ka mõnda kerget ratsaväge. Ma arvan, et see on parim lähenemisviis, pidades silmas sellega kaasnevaid kulusid ja seda, et iga tsivilisatsioon saab seda loendurit rakendada.

Pidage meeles, et kaotate üsna mitu üksust, kuid ma olen seda mitut korda ja arvan, et see töötab kõige paremini. Koorimismasinad on kergesti vahetatavad. Ja kuna sõjavagunid on ratsaväe vibulaskuritele põhimõtteliselt (väga) sisse viidud, saate neid rünnates korraliku boonuse

#5
+1
mesut
2015-03-29 03:00:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et Turk on parim tsivilisatsioon võrreldes korealastega, eriti Schwarzwaldi kaardil. Kui teie rivaalil on korealaste sõjavanker (vahemik 9), mille taga on Onagers (vahemik 12). Türklased võivad pommitada (vahemik 13), pommikahurit (vahemik 14) ja mõned jaanitarid (vahemik 8).

#6
  0
Stratz
2011-11-03 08:07:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutage Huskarlsi. Nad on jalavägi ja gooti ainulaadne üksus.

#7
  0
user69277
2014-02-14 09:19:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sõjavagunid on äärmiselt võimsad. Tegelikult keelati Korea tsivilisatsioon LAN-mängudes / -liigades, kui Age of Empires oli minu päevil populaarne.

Olen neile kaamelitega vastu astunud; see on parim viis ja ärge unustage, et Korea üksusi saab ümber muuta / ei sure, nii et konverteerimine koos kaamelitega on parim viis nende saamiseks.

Kuid strateegiliselt oli parim viis, kuidas ma neid võitsin Hiina / maiad / britannid. Mitte vibulaskjate ega kahjustuste tõttu, vaid kiire mäng, kus ma rünnan korealasi enne, kui nad lossiajale jõuavad, ja hoian neid kogu aeg surve all, hõivates suure osa nende ressursipunktidest.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...