Küsimus:
Miks imes Sega Game Gear nii palju akut?
Corey
2010-07-08 09:26:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mulle kuulub vana Game Gear, mis pärineb 90ndate algusest ja olen juba aastaid uudishimulik, miks see selline jõuallikas on. Selleks on vaja kuut (KUU !!) topelt-A patareid, mis kõik võivad tunni või kahe jooksul pärast mängimist tühjeneda.

Originaalses GameBoy-s kasutati ainult 4 AA-tüüpi patareid ja kindlasti ei tühjenenud see nii kiiresti kui Game Gear.

Saan aru, et nad on pärit erinevatest ettevõtetest ja kasutasid erinevaid mõisteid, kuid mida täpselt tegi Game Gear, mis nii palju energiat kasutas? Ma tean, et sellel on värvi, kas see muudaks midagi?

Neli vastused:
#1
+9
Lance May
2010-07-08 09:30:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vikipeedia andmetel: "Probleemi juured on" [Game Boy '] mustvalge ekraan, taustvalguse puudumine ja vähem võimas riistvara.

Wow, mul õnnestus seda artiklit lugedes kuidagi täiesti üle vaadata.
Lisavarustusena, kuigi resolutsioonid olid samad, oli Gearil suurem ekraan (3,2 "vs 2,6"), mis tõenäoliselt aitas samuti kaasa.
#2
+5
CyberSkull
2012-01-02 03:06:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen aru saanud, et sisuliselt olid tollased värvilised LCD-ekraanid suured energiakanad. Kõik muud originaalse Game Boyga konkureerivad värvilised pihuarvutid kannatasid sama probleemi all. Need, kes pakkusid taustvalgustust, kannatasid seal samasuguse vooluhulga all.

Ma ei oska kiibistike energiatarbimise küsimust kommenteerida, kuid tõenäoliselt oli see ka probleem.

Arvan, et kõige suurem süüdlane oli taustvalgus.
#3
+5
THEGAMEGEARCHANNEL
2012-02-16 00:26:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sega Game Geari halb aku kestvus on tingitud ekraani taustvalgustusest. See on luminofoorlamp, mis sööb patareid kiiresti. Viimasel ajal on mitu inimest katsetanud luminofoorlambi asendamist LED-idega, see pikendab dramaatiliselt aku kasutusaega, tõestades seeläbi, et peamine voolutühjendus tuleb tagantvalgustist.

#4
-3
TheAnimeMurder
2012-01-02 02:34:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et aku kasutusaeg on seotud mängukasseti mälu jaotusega: see on mõnikord tõesti suur, kuid mängides väga harva (näiteks Sonic the Hedgehog ).

Lisaks on nalja saanud värv ja kauem kui 5 tundi kestev aku.

Muuda

Pean silmas seda, et mõnes mängus kasutab see palju mälu ja kui seal on palju värve, tühjeneb see kiiresti patareidest: kõik on küsimus, kui palju piksleid, värve ja mälu on laaditud. See on kergesti märgatav, kui mäng aeglustub.

Olen proovinud seda vastust mitu korda lugeda, kuid ma ei saa ikkagi aru, mida mõtlete selle all, et "" aku kestvus on mängukäru mälu eraldamine on mõnikord väga suur, kuid mängides väga harva "*
loe sisestatud vastust!
Tere TheAnimeMurder, tere tulemast Gamingusse! Jätkasin ja lisasin siia teie teise vastuse: kui soovite oma vastust laiendada, klõpsake lihtsalt selle all oleval lingil "Muuda".
Ma mõtlen seda mõnes mängus, et mõnikord laadib see kassettist palju mälu ja kui seal on palju värve, joob see kiiresti patareisid! Tegelikult on mitu pikslit, värve ja mälu laaditud. Lihtsaim märkamisnäide on see, kui mäng aeglustub ja on väga aeglane! PM mind nüüd, kui te ei saa aru! EDIT: umbes * aeglane langus * näete neid mänguvarustuse jaoks Sonic 1-s väga sageli! Vastavalt AllieRX87-le nimetatakse seda kokkupõrke tuvastamiseks!
tere, juppoter, tore, et teid näete! Kas teate, et Frauber on supermario 64 häkker! Kui te seda teete! käskige tal sellel foorumil osaleda, et rääkida mõnest häkkimisest!
Olen üsna kindel, et see vastus on vale. ROM-i mälu maht pole voolu tühjenemisel oluline. Kui kõikuv mälu oli DRAM, siis pole energiatarbimine jällegi seotud mängu kasutatava mälumahuga. Kui see oli SRAM, siis oleks tarbimine sõltuv sellest, mitu korda iga bitt muutub. Kuid ikkagi pole see energia suure äravoolu peamine põhjus. Usun, et digitaalsed vooluringid tühjendasid suhteliselt vähe voolu, samas kui LCD-ekraan ja taustvalgus tühjendasid palju rohkem (takistuskoormus).
Teie vastusel pole mõtet.Teie muudatus ka.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...