Küsimus:
Minu tegelane hüppab pidevalt NetHackis ringi. Miks?
Lucas Jones
2010-07-08 02:43:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen oma NetHacki mängus (minu jaoks) üsna kaua veetnud ja mul on õnnestunud paar taset tõusta. Minu tegelane on aga (tüütult) hakanud suvaliselt hüppama taseme erinevatesse osadesse - mis on nii õnnistus kui ka needus.

Miks see juhtub?

Kaks vastused:
#1
+45
ire_and_curses
2010-07-08 02:59:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõlab nagu teleportiidi juhtum. Selle efekti saate mitmel viisil. Kui te ei kanna teleportatsiooni sõrmust, on see tõenäoliselt tingitud sellest, et sõite teleporditava olendi laipa nagu manitsus.

Arvasin, et see oli algul naljaga vastus. Siis guugeldasin nethacki ja järgisin linki. Mida?
Nethack võib niimoodi lõbus olla.
Seda lehte lugedes arvan, et see oli tengu. :) Muljet avaldab see siiski. See oli testitav küsimus, et teada saada, kas leidub keegi, kes siin NetHacki küsimustele tegelikult vastata oskaks. Lõpuks kusagil, kus pole rämpsposti! (* ahem * RGRN Google'i gruppide kaudu).
@Lucas, lihtsalt oodake, kuni see koht avalikuks saab: D @Hobodave, mis oleks suurepärane küsimus.
@hobodave - Nethacki mängimine on üks pidev ja pidev nali. Haige, keerdunud. ;) @Lucas Jones - aitäh. Mul on hea meel teada, et kõik need mängule kaotatud kuud ei olnud * täiesti * kasutud. ;)
@ire_and_curses: Olen kahjuks veel mitu kuud kaotamas. Võib-olla pole mind lihtsalt pooljumaluse pärast välja lõigatud.
@hobodave, Jurily: Minu "lemmik" oli alati see, et enda sees hoidmise kott kaob põhimõtteliselt lihtsalt selleks, et teid häirida.
#2
-2
harriyott
2010-07-15 03:08:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagu ire_and_curses ütleb, on see teleportiit, kuid mõne aja pärast kulub ära. Suurimad õnnistused on pangaröövid ja poe äratamine!

Ma ei usu, et teleportiit kunagi ära kulub.
Jah, teleportiit jääb teie juurde nagu tüütu luksumise juhtum, kuni olete selle kas varastanud gremli poolt või saavutate telepordi kontrolli.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...