Küsimus:
Kas Bejeweled Blitzil on taktikaid?
Chris
2010-07-08 02:00:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma hindan iPhone'i Bejeweled Blitz keskmiselt ~ 60 000 skoori, kuid näen, et paljud mu sõbrad postitavad üle 250 000 skoori.

Kas nii kõrge skoori saavutamiseks on taktikat või see on tõesti ainult sõrme kiiruse ja / või õnne järgi?

Viis vastused:
#1
+12
rlb.usa
2010-07-08 21:49:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peamine vastus on siin kiirus , kuid selles on midagi enamat.

 • Hoidke kiirust, tehes vasteid, nii saate ka edaspidi pidevalt kasvav kiirusboonus. Teie eesmärk on siin jõuda x1000 kiirusboonuseni, kus iga matš tekitab plahvatuse (ja kalliskivid vilguvad) - kuid mis tahes kiirus on parem kui kiiruseta.
 • Tehke vasteid alt üles, seal on suurem võimalus kaskaadiks
 • Olge kursori kalliskividest teadlik - vaste peab tekitama kaskaadi, mis eemaldab 12 plaati (ja eelmisest kordistajast kalliskivist enam kui 10 sekundit). Niisiis, tehke need kaskaadid ja haarake varakult kordistaja kalliskivid.
 • Ärge planeerige oma järgmist käiku liiga palju. See on Blitz, mäletate? 60-ndad ei ole kaskaadide sisemise toimimise üle mõtisklemiseks piisavalt aega.
 • Otsige ASAP-ist rohkem vasteid. See tähendab, et kohe, kui leiate vaste ja hakkate seda lohistama, hakake järgmist otsima.
 • Pidage meeles, et teil on nupp Vihje - kuid selle leidmiseks kulub mõni sekund, liikuge see ja klõpsake.
 • Tehke lisavõimalusi. Ühe uusima värskenduse abil saate käivitamisel osta lisavõimalusi, nagu paljundajad, kalliskivi vahetajad ja lisaaeg. Minu isiklik kogemus on, et kalliskividega vahetus ja lisaaeg on minu skoori jaoks kõige väärtuslikumad.
 • Kui loote 5-rida matši ja hankite HyperCube'i, peaksite kasutage seda võimalikult kiiresti sellel värvil, mida näete. See peaks looma palju kaskaade, suurendama teie kiirusboonust ja kui kaardil on vähem värve, peaks järgmise mängu loomine olema lihtsam. (Pidage meeles, et kõige väärtuslikum on 5 järjestikku, nii et ärge raisake võimalust millekski muuks).

Ärge unustage, et kui soovite tõesti olla bejeweled-blitz-master, peate tegema järgmist.

 • Harjutage praktikat
 • Vaadake YouTube'i videoid
 • Lugege teisi juhendeid
Unustasite mainida õnne - suurim tegur :)
#2
+5
Devon
2010-08-10 23:58:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen mänginud facebookis ja minu rekord on ~ 1,2 miljonit. Lisaks kiirusele on superkõrgele skoorile peamine tegur kordaja. 8x kordaja mängu lõpus tähendab, et saate 8x rohkem punkte, mis on füüsiliselt teostatavam kui 8X sama kiire mängimine. Suur osa on ka õnnel, ma võiksin mängida paari täiusliku kiirusega täiuslikku mängu, kuid saan lõpuks madala skoori, sest mul pole palju kordistajaid. Kuid kiirus on üks asi, mille üle teil on peaaegu täielik kontroll. Nii et minge väga kiirele kiirusele ja veenduge, et puhastaksite need kordajad, kui neid näete.

+1 olen nõus. See sõltub üsna palju kordistajatest ja kõige aheldamisest, kui teie kordaja on kõrge. Kiire ja õnne segu annab teile kõrgeid tulemusi.
#3
+2
Trefex
2010-07-08 04:10:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kiirus on paariline. Proovige minna kiiremini, kui teemandid hävitatakse, ja muidugi vaadake 4 või 5 järjest, mis annab teile boonuseid, kus saate mõni sekund silmad puhata.

#4
+2
Vivek
2012-05-04 02:30:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mängisin iPhone'is ja minu parim tulemus on 698 000. Teil pole taktikat, kuid teie kiirus. Võimalike 3, 4 või 5 liiki saamiseks peate kogu ekraanil vaatama. Naudi kuttide mängimist !!!

#5
+1
Roger Pate
2010-07-15 00:37:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen mänginud Bejeweled Blitzit Facebookis ja minu suurim tulemus on ~ 230 000. Olen ületanud vaid 200k üle käputäie korra ja märganud enamike mängude puhul kindlat suundumust lihtsalt mitte kokku tulla. Ma arvan, et mul on 25k ribal umbes 170 mängu - see mänguversioon jälgib teie jaoks seda statistikat.

Minu jaoks kõige paremini toiminud strateegia töötab alt üles, vahetades vasakult vasakule eks. Alt ülespoole töötamine võimaldab kaskaade ilma voolu häirimata ja samamoodi vasak-parem-parempoolne võimaldab teil eelnevalt planeerida ja seejärel liikuda, kui plokid mujale langevad. Kaskaadid on olulised, kuna kordisti viskamiseks peate hävitama 12 paani korraga ja need on kõrge skoori võtmed.

Kiirusboonus aitab, kuid las see tuleb sundimise asemel, see ei ole võrreldav kordajatega.

Paljud voorud lihtsalt ei paindu ja peate olema kannatlik, et saada täpsed õiged tegurid kõrge skoori jaoks (see näib üldiselt paika minu kõigi ka sõprade hinded, kus nende kogusummad kategooriates 25k, 50k, 75k jne vastavad minu jaotusele). Kui te ei naudi igat mängu eriti, pole see tõenäoliselt teie jaoks (see pole minu jaoks), sest kõrge skooriga mänge on mõnda aega suhteliselt harva.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...