Küsimus:
Mis on "seinasõit"?
akira
2010-07-08 18:48:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen kusagilt lugenud mõistet "seinasõit" .. mida see tähendab? See oli seotud automängudega.

Kolm vastused:
#1
+20
user113
2010-07-08 18:49:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seinaga sõitmine on see, kui kasutate juhtimismängudes ebarealistlikku füüsikat ja hõõrute kurvides ja möödasõidul vastu seinu.

Äärmusliku näitena võiksite mõnes vanemas Gran Turismo mängus teha kestvussõite kiirel (peaaegu ringikujulisel) rajal, kasutades väga kiiret autot ja kinnitades selle välisseina külge. Sõna otseses mõttes võiksite kasutada kontrolleri kummiribasid, et hoida auto seina ääres ja lasta mängul ise mängida.

Moodsamad võidusõidumängud on muutunud realistlikumaks ja see tehnika ei toimi enam nii hästi (või kõik).

Põhiidee on, et sisenete kurvi nii suure kiirusega, et tavaliselt kaotaksite juhitavuse ja vraki, kuid kuna teie auto on vastu välisseina, tulistab see teid põhimõtteliselt suure kiirusega kurvi taga, säilitades samas kontrolli.
müürisõit nagu mängudes on liialdatud. Aga see töötab vaata (ma ei usu, et autoga nii oleks: P): http://www.youtube.com/watch?v=n_vOC9W1xxM
#2
+3
Bernhard Hofmann
2010-07-20 02:02:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui teie kuuldu oli seotud TrackManiaga, tähendab see termin hoopis midagi muud. TrackManias saavad autod sõna otseses mõttes seintel sõita, kui neil on piisav kiirus / hoog. Spetsiaalsed rööbasteeosad (mida TrackManias nimetatakse plokkideks) võimaldavad autodel sõita vertikaalsete seintega, mis võivad isegi õhuliini loopida.

Trackmania on suurepärane, kuid RollCage viis wallride'i loogilise äärmuseni.
#3
+1
ohgodOhGod_ITSNOTWORKING
2020-03-05 23:25:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See on asi ka Tony Hawk Pro Skateri stiilis mängudes, kui olete enamasti seinaga paralleelne ja olete selle poole üleval, võite lühikese aja jooksul oma rula / rattaga / mis iganes küljega seinal sõita.Oskab seda käsikirjade kombineerimiseks kokku panna.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...