Küsimus:
Lihatsirkuse taseme läbimine psühhonautidel
Oak
2010-07-08 01:27:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen tohutult psühhonautidest rõõmu tundnud ja arvan, et raskuste progresseerumine oli kõik hästi ja hästi - kuni viimase tasemeni, kardetud lihatsirkuseni.

Ma lihtsalt ei jõua - kaitsev - lendamine-poiss-küülikutest võttis mul mitu katset lõpule viia ja ma jäin metallvõllil libisedes totaalselt kinni, seal on kahekordne vahe, mida ma lihtsalt ei suuda kustutada. Püüan kiiresti libiseda ja korra hüpata - kukun, üritan aeglaselt ja kaks korda hüpata - kukun, proovin vahepeale minna ja kaks korda hüpata - ma ei saa seda õigesti ajastada.

Ja ma sain aru, et pärast seda osa läheb veelgi raskemaks.

Kas keegi võib selle taseme läbimisel jagada mingeid nippe või on selle lahendamiseks mingi plaaster või midagi?

Neli vastused:
#1
+17
chiguire
2010-07-08 01:56:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tase on tõesti keeruline, jah, kuid see on läbitav, siin on mõned näpunäited:

 • Olly kaitsmine: ärge keskenduge figuuridele, oodake, kuni jõuate viimase teleportatsioonipunktini, keskenduge lihtsalt Olly kaitsmisele. Ärge kasutage jänesel segapomme, vaid võtke see TeleKinesisega üles ja oodake, kuni Olly sinna jõuab. Mõõgaheitjad jagunevad, enne mõõga viskamist köhib nad alati, nii et sünkroonige nendega.

 • Armastuse tunnel: minge esimeses osas kiiresti , kus ees on mõned lüngad. Teises osas, kus on paar 3-vahe komplekti, minge veidi aeglasemalt, kuid mitte liiga aeglaselt või muidu te ei jõua. Jõuate telki.

 • Enne telki sisenemist: nüüd on aeg minna tagasi ja koguda figuure, ämblikuvõrke ja mida iganes soovite. Pärast seda sisenege telki.

 • Esimene lahing lihunikuga: kandke levitatsiooni. Butcheril on selline muster: 1) madal kaldkriips (hüpake selle vältimiseks), 2) külgmine pühkimine (hoidke temast kaugel), 3) põranda purustamine. Kui ta oma tera puruks lööb, jääb see maasse. Kasutage seda hetke, et hüpata üle käe ja lüüa talle pähe. Tehke seda 3 korda.

 • Suur tipp: see osa on tõeline PITA. Peate tõepoolest täpsustama oma platvormi oskusi. Seal on kaks tõeliselt tüütut osa: kui jõuate 3 üksteise kohal oleva köie juurde ja keerdtaeda.

  • 3 köit: Pange tähele, et need pole täiesti paralleelsed, vaid pigem kaldu. Kui proovite trossi kõrgemale tõsta, kaotate kiige kaotamiseks väärtusliku sekundi, proovige seda alati saada madalamalt, nii õnnestub teil pommidest kõrvale hiilida. Nähtamatust saate siin kasutada ka pommidest kõrvalehoidmiseks. Kui olete juba 95. kohal, ei pea te pommide pärast muretsema, need ei pane teid kukkuma ja vajavad vaid väikest vaimset tervist, mis on piisav selle kiireks taastamiseks.

  • Spiraalne piirdeaed: see on osa, mille külge jäin pikaks ajaks kinni. Leidsin, et selle osa läbimiseks pidin jõudma iga aia vasakusse äärmusesse, hüppama vasakule (ärge veel edasi minge). Kui olete vasakule hüpanud, kasutage kiiresti levitatsiooni ja minge järgmise aiani jõudmiseks edasi. Domineerite selles piisavalt kiiresti.

  • Trepid: Kui olete piisavalt kiire, võite jõuda trepini ja libiseda kogu tee alla enne kui vesi trepile jõuab. Kuid kui vesi jõuab trepini, suudate ikkagi levitatsiooniga piisavalt kõrgele hüpata ja kogu tee üles tõusta. Vesi pole probleem.

 • Teine lahing lihunikuga: lihunik on leegis, nii et te ei saa teda puudutada. Kasutage lihtsalt oma isapommide telekineesi ja visake need talle otsa.

 • Lõplik lahing: põgenege lihtsalt, kui olete väike, ja lööge teda, kui ta on sa oled suur.

Loodan, et see aitab, leidsin, et see juhend on väga kasulik: http://www.gamefaqs.com/pc/922157-psychonauts/ KKK / 37113

kiirendasin lihtsalt pidevalt armastusetunnelis. läksin naeruväärselt kiiresti sinnamaani, et suutsin lihtsalt hüppamata mõnest tühimikust üle libiseda. võib olla ülim õnn;)
Märkus spiraalse aia kohta kõigile, kes mängivad klaviatuuril: kui teil on aiavarustusega klaviatuur (6-klahvilise klõpsamise või "mänguriklaviatuuri" asemel), ei pruugi see meeldida mitme klahvi korraga vajutamisest. Nii et kui hüppate korraga üles, üles ja vasakule, ei pruugi see ära tunda ütlemist "üles", mis paneb teid otse vasakule hüppama ja * mitte * väikest kogust edasi liikuma - nii et te ei suuda aia haarata. Sel juhul laske enne üles vajutamist vasakpoolsest klahvist lahti lasta. (Või hankige mängupult.)
#2
+3
Aerozol
2011-05-27 12:31:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lisaks chiguire'i abistavatele nõuannetele võivad need Youtube'i videod aidata ka mõnel keerukamal osal.


Butcher Battle (1):

Escort Oly:

Suur top / Acrobati käivitamine:

div >

Butcheri lahing (2):


Edu!

#3
+2
Jules
2012-07-29 17:52:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

NÕUANDED :

Big Top / Acrobat Run: Pärast kolme köie tõusu on 2, millest peate V-koosseisus ületama . Raz saab nende köite vahel hüpata (lõpuni lihaplatvormi lähedal), et säästa aega ja vähendada nende visete arvu, mida tema isal on aega visata.

Leegitsevad spiraalvõred: see on a PALJU kergem põlevate restide peale hüpata, nagu ülaltoodud video näitab. See peaks olema üsna lihtne, kasutades tavalist hüpet, ilma ujuvata, kui olete praeguse resti kõige kõrgemas punktis. Kui olete peal, kasutage levitatsiooni ja põrgake koos isaga lihaplatvormile, siis põrkate tõeliselt kõrgele. Ujuge seeria kõrgeima restini ja kasutage õhupalli uuesti lihaplatvormile hõljumiseks.

Leegitavad aasad: lõpetage hõljumine ja seiske paigal teisel viimasel mulligeneraatoril . Lülitage nähtamatus sisse, enne kui hõljute tagasi ülespoole, - viimasel etapil pole enam õhupallidega hüppeid! Armastuse tunnel: näis samuti eiravat kõiki väiksemaid hüppeid lõpupoole, kiirendades otse nende kaudu?

#4
+1
user54038
2013-08-20 22:38:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Spiraali teine ​​piirdeaed on kõige raskem, kui te ei roni tulle ega topelt vasakult ülevalt alla hüpanud. Teete ainult väikest kahju ja kolmanda aiani jõudmine on pagana võimatu, kui te seda ei tee.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...