Küsimus:
Kuidas taastute pärast rannasõidulaeva õnnetust Rollercoaster Tycoonis?
Artemis
2010-07-08 23:44:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõistan, et see on vana mäng, kuid seda on tore vahel välja tõmmata. Siiski olen avastanud, et ma ei jõua kunagi sellesse mängu väga kaugele, sest kukun lõpuks kokku ühe või mitu konkreetsel tasemel rullnokat.

Tundub, et seda pole võimalik vältida. Krahhid juhtuvad lõpuks, isegi kui teie hooldustöötaja kontrollib seda iga 10 minuti järel. Iga kord, kui see on juhtunud, ei saa ma rannarajatist pärast selle parandamist taastada ega uuesti avada. Kõik, mida ma saan teha, on kustutada kogu teerull, mis võib olla kulukas ja väga tüütu.

Kas on võimalik (ilma petmist kasutamata) krahhi vältida või pärast seda taastuda?

Arvasin, et see seisneb selles, et pärast krahhi pole võimalik raha tagasi saada, sest keegi ei taha sellega sõita. Võib-olla sobiks mõni sõna peale "taastuda"?
Seitse vastused:
#1
+20
Shek
2010-07-09 14:27:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Proovige lülituda punasele lipule ja klõpsake uuesti punasel lipul. See töötas minu jaoks R.C.T.2-s, kuid olen kindel, et see peaks töötama ka esimeses versioonis.

Jah, täpselt, oli see mõte mõni aeg pärast minu vastuse postitamist. Üks kord vajutamine peatub, teine ​​kord vajutades sõidu lähtestatakse. Minu vastuse kustutades on see õige.
Lisaboonus: saate seda teha enne sõidu kokkuvarisemist (tehke paus iga kord, kui saate sõnumi "lagunenud", siis vaadake, kas see on jaamapiduri rike).
#2
+8
Philip
2011-09-27 06:17:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lihtne viis krahhi vältimiseks on panna jaamaplatvormi ette pidurid. Samuti on kõige parem omada mehaanikut, kes fikseerib ainult selle sõidu. Kui teerull kukub alla, topeltklõpsake selle lähtestamiseks pidurituld. See avab selle uuesti, kuid enam kui tõenäoliselt ei taha keegi sellega jätkata, sest "see pole ohutu". Parim asi on teha sageli salvestamine ja lihtsalt pärast faili krahhi faili laadida.

Tere tulemast saidile, Phillip! Ma arvan, et külaliste hirm rannasõidu vastu aja jooksul väheneb. Lähitulevikus peate võib-olla sõitmise lubamist üsna tõsiselt kärpima, et sellest tulu saada.
#3
+2
Sean Duggan
2015-10-04 01:07:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sheki vastuse järel kannatab teie rannasõit populaarsuse vähenemise tõttu, kuna külalised peavad seda ohtlikuks. Ausalt öeldes on ainus viis selles olevate krahhieelsete telefoninumbrite taastamiseks see kustutada ja uuesti üles ehitada. Õnneks on aluskihti lihtne salvestada, kustutada ja seejärel salvestusfailist üles ehitada. See maksab teile raha, kuna te müüte algset aluskatet, mille väärtus on langenud, kuid kõrvalise eelisena saate uue installatsiooni, mis tähendab, et aluskate on usaldusväärsem.

Paljudel juhtudel, kui teil on maa-alused rööpad, pole see tegelikult teostatav.Tegelikult olen varem kokku puutunud paari krahhiga;parim viis nendega pikemas perspektiivis toime tulla on lihtsalt lähtestada lähtestamine, parandada kõik, mis krahhi põhjustada võis, ja seejärel uuesti avada.Selle ajaga, nagu ütles Raven, tulevad inimesed ja näevad seda taas turvalisena.Kiiremaks muutmiseks võite sissepääsu vähendada või reklaame esitada.
Kogu rannasõiduki kustutamise asemel lihtsalt muutke seda nii, et see peaks saama uue testhinnangu.Külalised unustavad, et see oli katastroofialus.Näide: muutke sirge rada fotolõiguks.Nüüd on rannasõidulaev "uus".
@ZealousHypocrites - pole tõsi.Ma toimetasin terve osa oma mäeradadest ja inimesed kurdavad siiani, et see "pole turvaline" lihtsalt sellepärast, et "paar kuud tagasi" suri sellel "mõnikümmend inimest".Wimps, kui te minult küsite ...
Kummaline, et mul pole seda kogemust.Olen siiski tuttav ainult mängu tegelike originaalversioonidega ... võib-olla ükskõik mis versioon on Steamis või mis iganes tänapäeval on erinev.
#4
+2
Cesar J
2016-11-22 07:58:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

RCT Deluxe'is juhtus mul just õnnetus rulluisul, kus hukkus 32 inimest.

Parandasin krahhi põhjuse ja tegin siis sõidu hinna tasuta.Mõne aja pärast tegin sõiduks turunduskampaania ja see taastus, pole enam mingeid mõtteid selle kohta, et see oleks ohtlik!

#5
+1
TheHelpingHand
2016-06-13 17:47:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on juhtumisi kogemus pidurite rikkest Rct-s. Rct2-s on see väga madal, kuid see on siiski olemas ...

Mida saaksite teha krahhi VÄLTIMISEKS:

  • Ühe rannasõiduki kohta kasutage ainult ühte rongi
  • Kuid pidurite ebaõnnestumine sellise talitlushäire korral ebaõnnestub, peamised pidurid (kasutatakse rongi enne jaama 0-kiiruse saamiseks, seejärel lastakse sellel uuesti lahti lasta) TEHA, kuid kuna nad saavad rongi pidurdada ainult väikese koguse kiirust, veenduge, et teie auto liiguks piisavalt aeglaselt, et see väike rööpajupp peatuks.
  • Lõpuks võib rongi liikumine kiirusel alla 18 km / h panna rongi jaamas ootava rongi juurde ilma plahvatuse probleemideta.
  • Veenduge, et teie sõit oleks piisavalt pikk, nii et mehaanikul on piisavalt aega pidurite kinnitamiseks. * Märkus. Veenduge, et rong ei jääks kiiruse puudumise tõttu kahe künka vahele kinni, sest see muudab teie rannasõiduki ikkagi kukkumiseks.

Kui see juhtus, saate valida juba kommentaarides juba mainitud lahenduste hulgast või lihtsalt jätta rannaaluse eemaldatuks ja muuta see populaarsemaks.

Loodan, et see aitab :)

#6
+1
Malcolm
2018-12-16 06:18:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on enne jaama pidurid olnud ja see ebaõnnestus.Kõik vaheajad tegelikult ebaõnnestuvad.Seetõttu on kõige kindlam viis panna sisse ainult 1 rong.Nii teate, et see ei kuku kunagi kokku.Sõit, mis ei kuku kokku, on hull hiiresõit.

Loodan, et see aitab.

#7
  0
William Dutton
2019-01-25 05:54:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kipun seda lihtsalt ootama - kaebavate külaliste arv väheneb aja jooksul suhteliselt kiiresti ja pole kaua aega, kui sõit on taas populaarne.Võib-olla mängukuu või nii.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...