Küsimus:
Kuidas kontrollida, kas minu arvuti on teatud mängu käitamiseks piisavalt võimas?
glasnt
2010-07-08 04:08:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas on teenust, mille abil saan kontrollida, kas minu masin suudab teatud mängu käivitada?

Neli vastused:
#1
+66
John Gietzen
2010-07-08 04:10:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Windows 7 / Vista puhul saate kasutada Windowsi kogemuste indeksi skoori.

Või täpsema hinnangu saamiseks kasutage jaotist "Kas saate seda käivitada?":

https://www.systemrequirementslab.com/

See töötab Java apletina, mis võrdleb teie süsteemi tegelikult ja võrdleb seda mängu jõudlusega.

Vau, aitäh mees! See koht on minu jaoks vajaliku kraami jaoks tõesti hea!
Selliste küsimuste otsimiseks on see endiselt minu number üks koht.See näitab vähemalt hästi, kas see töötab korralikult või mitte.
Kas mõni sarnane sait töötab Linuxi põhistes süsteemides?
#2
+11
JamesGecko
2010-07-08 06:43:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Demod, ehkki järjest haruldasemad (ja massilisemad), võivad olla hea viis ühilduvuse kontrollimiseks. Pidage meeles, et väljalaske eelversioon võib olla viimase mänguga võrreldes halvasti optimeeritud.

Demod võivad muutuda haruldasemaks, kuid nende asemele tulevad 'Alphas' ja 'Betas', ehkki kehtib sama loogika: mängu alfa- / beetaversioon võib olla viimase mänguga võrreldes halvasti optimeeritud.
Olen seda suundumust märganud.See on üsna veider, nagu vanasti, et demo on küll lõplik, kuid mitte alati täieliku väljalaske või piiratud kasutusega.Nüüd otsige ka 'varajast juurdepääsu' ning beetaversiooni ja alfat.Programmeerimise rusikareeglina tehakse optimeerimine viimasena ja seetõttu ei ole enamik alfa- ja isegi beetaversioone hästi optimeeritud.Kui saate beetaversiooni käivitada, peaksite olema kuldne.Kui beetaversiooni ei käivitata, ärge eeldage, et see lõpeb.
#3
+3
Ben MS
2016-01-05 10:03:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Enamik kaasaegseid arvutimänge avaldab soovitatud minimaalsed süsteeminõuded teatud ajahetkel enne mängu väljaandmist.Näiteks Põhja-Ameerikas 19. mail 2015 välja antud mäng Witcher 3 avaldas oma süsteeminõuded 2015. aasta jaanuari alguses.

John Gietzeni lingitud süsteeminõuete labor on suurepärane ressurss, kuid kuite ei saa või ei soovi seda apletti käivitada, on alustamiseks hea väljaandjate miinimumnõuded.

See tähendab, et süsteeminõuete labor annab teile palju suurema analüüsi.Mul on varem olnud kogemusi, kus mäng dokumenteeriks mängu käitamise nõuded, kuid te ei peaks seda mängu kunagi mängitavaks pidama.See kehtib pigem veebipõhiste laskurite kohta, kus mäng jääb ikkagi märkimisväärselt hiljaks, muutes teiste mängijatega võistlemise võimatuks.SystemLabs pakub graafikakaartidele ka täpsemat sätet, kuigi tõlgendan seda üldise segaduse tõttu, et proovite täita ainult spetsiaalseid mälunõudeid, mis pole nii.
#4
  0
Cosinux
2016-02-21 22:48:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Internetis peaksite leidma süsteemi miinimumnõuded peaaegu iga olemasoleva mängu jaoks.Kui te neid ei leia, võite siiski mängu arendajaga ühendust võtta.Ja kui mitte ükski neist meetoditest ei anna teile vastust ja kui mäng on tasuta, saate seda lihtsalt arvutis testida.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...