Küsimus:
Kas peaksin Xbox 360 mängud oma kõvakettale installima?
Matt Blaine
2010-07-08 14:41:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas Xbox 360 mängu installimisel kõvakettale enne selle mängimist on mingeid eeliseid / varjukülgi?

Kümme vastused:
#1
+40
ChrisF
2010-07-08 14:46:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üks eelis oleks see, et teie ketas kulub vähem. Peate ikkagi plaadi sisse panema, kuid pärast selle kinnitamist ei tohiks seda uuesti lugeda (ehkki see sõltub mängust). See peaks konsooli koputamise korral minimeerima selle kriimustamise ohu. Samuti peaks müra olema vähem, kuna see ei vaja optilise ketta pöörlemist.

Võite saada ka kiiremaid laadimisaegu, kuid see sõltub mängust.

ilmne negatiivne külg on see, et täidate kõvaketta, kui teete seda kõigi oma mängude jaoks.

Ma ei mängi tavaliselt regulaarselt korraga rohkem kui 2-3 mängu, seega hoian neid 2-3 lihtsalt kõvakettale installitud. Pärast nende lõpetamist desinstallin need.
MW2 laaditakse kiiremini
#2
+21
Bryan Denny
2010-07-08 18:11:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üldiselt saate kõvakettalt lugedes kiiremini laadimisaega kui plaati. Kuid see pole alati nii, eriti mõne vanema mängu puhul.

Üks näide on Halo 3. Ärge installige Halo 3 oma kõvakettale. See toimib tegelikult halvemini kui plaadi ettelugemise korral (kuna mäng tehti juba vahemäluga kettalt kõvakettale). Selle käitumise põhjuseks on asjaolu, et Halo 3 anti välja enne mängude installimist kõvakettale, ja seetõttu programmeerisid nad mängu osana oma vahemälu kõvakettale.

Kas saaksite lisada märkuse üldise juhtumi kohta? Nagu see praegu on, on see pigem kommentaar kui vastus.
@badp Parandas teile vastuse
#3
+8
monorailkitty
2010-07-26 02:01:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Paistab, et installimine võib lubada teil mängida plaate, mis on otse esitamiseks liiga kahjustatud, mis on õigetes tingimustes tohutu eelis.

Kas ma saan kontrollida, kas Xbox 360 mäng pole selle installimisel kahjustatud?

Selle installimiseks peate võib-olla laenama täieliku töökoopia, kuid on tõenäoline, et pärast seda kinnitab kaval ketas OK.
#4
+6
Ryan Hayes
2010-07-26 18:10:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Asjade "pahupoolel" mängides pidage meeles, et kuigi kõvakettalt mängimine vähendab teie Xboxi ketta kulumist, see suurendab kõvaketta kulumist . Kui mängite kõiki mänge kõvakettalt, vähendab see selle eluiga absoluutselt. Kui teie mäng salvestab kõvakettale, siis kujutage ette, mis juhtuks, kui kõvaketas kukuks. Jah, alustage kõigest, mida Xbox Live pole pilves salvestanud. Selle ümberpööramine on hoida mängude salvestamine mälukaardile, kuid see pole palju ruumi.

Niisiis, mitte tingimata tehingumurdja, aga kindlasti midagi, mida meeles pidada. Kõvaketas sureb tõenäoliselt kaua enne, kui teie optiline ketas / draiv sureb.

Kui HDD-d, mille nad ExBoxidesse panevad, pole eriti halvad, ei tohiks see nii olla.
#5
+5
Maxim Zaslavsky
2010-07-26 04:08:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teine eelis, mida pole veel mainitud, on see, et mõnes mängus näete / kuulete rohkem asju .

Selle põhjuseks on mõned mängud laadivad plaadilt ainult kohustusliku / vajaliku video ja heli ning laadivad kõvakettalt kogu olemasoleva sisu, kuna kõvaketta lugemiskiirus on oluliselt suurem kui plaadi lugemiskiirus.

Ma pole päris kindel, kui palju mänge seda teeb. Kuid ma nägin seda hiljuti maininud Bungie , vinge ettevõte Halo sarja taga. See tähendab, et Halo: Reach võib kasutada sellist strateegiat lugemis- / laadimiskiiruse tasakaalustamiseks.

#6
+2
JustinP8
2010-07-30 22:21:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hea laadimisaja parandamise loendi leiate sellest postitusest odavate persemängijate foorumites. Esimesel postitusel klõpsake nuppu "Kuva spoilerid".

Postitust uuesti vaadates viitab see saidile GameInstalls.com, kus kasutajad teatavad installi suuruse ja kiiruse suurenemisest.

MUUDA: Paistab, et odava persemängija postituses on mõne mängu kohta paremad andmed kui saidil GameInstalls.

#7
+2
Kyle247i
2010-11-03 20:12:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ka mängude installimine kõvakettale säästab optiliste kettaseadmete eluiga umbes 3 aastat! Ja laser ei põle nii kiiresti läbi!

#8
+1
Phileosophos
2010-07-15 01:28:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Enamiku mängude puhul leian, et vastus on jaatav. Teised on juba märkinud ketta vähenenud kulumist ja ka Halo 3 aeglustumist. Leian, et enamik mänge laaditakse kiiremini, ma ei pea kuulama ajami vingumist ja taseme laadimisajad on vähenenud.

#9
+1
Twon
2010-07-30 02:47:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõne mängu jaoks on see üsna kriitiline - viimane jääk oli selline, kus laadimisajad olid talumatud, kui te seda kõvakettale ei installinud. Enamasti kasutan seda optilise draivi müra vähendamiseks.

#10
  0
james braselton
2011-08-15 07:30:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ütlen ei, sest mul on 4 GB SSD Xbox 360. 4 GB SSD-l on kiireimad lugemis- ja kirjutamiskiirused: Halo 3 ja Halo: Reach võttis varem aega 90 minutit, kuid nüüd kulub mul lõpetamiseks ainult 30 minutit Halo jõuda.

Hei james, tere tulemast saidile! Edaspidi kasutage küsimuse esitamiseks nuppu [Esita küsimust] (http://gaming.stackexchange.com/questions/ask), mis asub siin mis tahes lehe paremas ülanurgas. Kui teil on segadust saidi toimimise üle, palun [lugege KKK-d] (http://gaming.stackexchange.com/faq).
http://gaming.stackexchange.com/questions/719/should-i-install-xbox-360-games-to-my-hard-drive "kommentaar Maxim Zaslavsky poolt.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...