Küsimus:
Kas Fallout 3 laiendused on loo täielikuks mõistmiseks vajalikud?
juan
2010-07-08 18:10:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lõpetasin Fallout 3 ja jäin loo ning selle lõppemisega rahule, kas mul on midagi puudu, kui ma ei mängi mitu väljatulekut, mis hiljem välja tuli?

Kas Fallout New Vegas ka olema ühendatud (jutu järgi) Fallout 3-ga?

Kolm vastused:
#1
+13
John Rudy
2010-07-08 19:58:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ei mõlemale küsimusele. Ainus, mis võib lähedale tulla, on Broken Steel, mis laiendab põhilugu veidi. See pole aga põhiloo mõistmiseks vajalik.

Broken Steeli teine ​​eelis on see, et see võimaldab (SPOILER ALERT) teil jätkata mängimist ka pärast viimast ülesannet.

Fallout Wiki andmetel pole Fallout 3-st teadmisi Fallout: New Vegase jaoks vaja ning pole ühtegi looühendust, kuigi sarnaselt eelmistele mängudele tuleb aeg-ajalt viidata ka sarja varasematele.

(Pange tähele, et ma pole kaht originaali mänginud ja mul pole probleeme 3-ga ja selle viidetega neile, nii et ma arvan, et kõik New Vegase viited varasematele on sama peened . Plaanin siiski mängida algseid kahte!)

Lõpuks, DLC osas ostsin, mängisin ja nautisin neid kõiki. Operation: Anchorage ei olnud mul eriti vaimustuses, kuid arvasin, et teised olid kõik erakordselt hästi tehtud (isegi kui emalaeval Zeta polnud tegelikult mingit pistmist Fallouti universumiga). Nii et loomulikult võib teie läbisõit varieeruda, kuid väärib märkimist, et kui soovite suurepäraseid täiendavaid (ja erinevaid) lugusid, on lisandmoodulid minu jaoks seda raha väärt. Broken Steel on ainus, mis ei pakkunud täiesti uut keskkonda: kõik teised pakkusid uurimiseks suuri uusi maid ja nendega kaasnevaid lugusid.

Peaksite neid mängima, mõlemad on suurepärased!
Kavatsen, seega [see küsimus] (http://gaming.stackexchange.com/questions/69/is-there-any-way-to-get-the-original-fallout-and-fallout-2-working- Mac-is) :-)
#2
+3
Simurr
2010-07-08 20:07:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

1 - mitte tegelikult. Ainus põhilugu laiendav DLC on Broken Steel, mis võimaldab mängida pärast algse mängu lõppu ja jätkab võitlust Enclave'i vastu. See liigutab ka taseme ülempiiri 20-lt 30-le.

2 - Fallout: New Vegas toimub 3 aastat pärast Fallout 3. Lugu ei ole seotud Fallout 3 sündmustega.

#3
+1
Tushar Tyagi
2010-07-08 19:58:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei tea neist igaühe kohta, kuid lõpetasin operatsiooni Anchorage, The Pitt ja Point. Põhiloole polnud eriti midagi lisada. Broken Steel lisab algsele loole (See muudab lõppu), kuid kuna ma pole seda mänginud, ei saa ma täiendavat teavet anda.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...