Küsimus:
Kas töötaja ehitamine on kiirem, järgneb asunik või vastupidi?
ire_and_curses
2010-07-08 04:47:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

IV tsivilisatsioonis takistavad nii töötajad kui ka asukad teie linna toidupoodide suurenemist seni, kuni neid ehitatakse. Toidu ülejääk suunatakse mõlema üksuse tootmisse, kiirendades nende loomist.

Tavaline dilemma, mis mul mängu alguses on, on see, et otsustan, kumb neist kõigepealt üles ehitada. Tahaksin asuniku võimalikult kiiresti välja viia, et alustada teist linna. Kuid ilma taludeta on toidu ülejääke vähe, nii et selle täitmine võtab kauem aega.

Teise võimalusena võiksin kõigepealt ehitada töötaja, seada selle põlluharimisse ja seejärel ehitada oma asuniku. Töötajaid on oluliselt odavam toota kui asunikke. Ehk kompenseeriks töötaja tootmise lisaaeg ülemineku kiirendatud tootmisega. Kuid nii töötaja kui ka talu (te) tootmine võtab aega.

Arvestades seda, et ma ideaalselt tahan asunikku võimalikult kiiresti, on see parem strateegia, kui kõigepealt ehitada asukas või töötaja ? Kas tuleb arvestada muude teguritega?

Ma näen, et keegi asustas selle ümber, et vabaneda kolonistidest ja töötajate võtmisest, mis on oluline, sest iga tsivilisatsiooni üksus võib olla silt, mis tekitab minus küsimuse: kas peaksime mängude spetsiifilised sildid sildistama? => META http://meta.gaming.stackexchange.com/questions/119/game-specific-tags
@all:, kui mängupõhiste siltide väljaandmine teid ühel või teisel viisil huvitab, vaadake palun ülalolevat metaküsimust ja hääletage oma äranägemise järgi.
Neli vastused:
#1
+20
Alastair Pitts
2010-07-08 05:25:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et suurim asi, mida arvestada, on ümbritsev maastik. Kui teil on mingisugune toiduallikas (riisipõld, veised jne), siis arvan, et töötaja ehitamine oleks parim samm. See võimaldab teil saada kindlat toiduvaru ja see pikendab järgmise asuniku ehitusaega.

Kui teil pole soodsat asukohta või kui olete rannikul (kus te asute) saab veeplaate toiduks kasutada), siis arvan, et asunik oleks parem valik.

Peate tõesti kaaluma oma impeeriumi laienemist vs ümbritsevat maastikku. Mõnikord aitab see kiiret laienemist, mõnikord peate kõigepealt konsolideeruma.

#2
+16
nullspace
2010-07-15 20:46:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui ainus eesmärk on asuniku olemasolu võimalikult varakult, ehitage kõigepealt asunik. Asunik maksab 100 haamrit ja linn, kus pole paremaid plaate, toodab 4 haamrit pöörde kohta (sealhulgas haamriteks muudetud toit), seega 25 pööret. Töötaja on 60 haamrit, nii et see võtab 15 pööret. Parimal juhul saab töötaja kohe hakata iga nelja pöörde järel metsa hakkima 15 haamrit. Pärast 14 pööret on töötaja tootnud 45 haamrit, linn on tootnud 56 haamrit ja asunik on valmis. See on mängu 29. kord, 4 pööret hiljem, kui oleksite asustajaga alustanud.

Kuid ma ei arva, et asuniku võimalikult kiire hankimine on kõige olulisem eesmärk. Tavaliselt on parim algus ehitada töötaja, uurides tehnikaid, et ta saaks kohe alustada väga tugeva plaadi, näiteks sigade, veiste või nisu, maisi, värske vee kõrval parandamist. Nii saate umbes 32-aastaselt ümberasuja, lisaks töötaja ja 1–3 täiustatud plaati.

#3
+13
en1gmatic325
2010-07-23 05:31:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui soovite asunikku võimalikult kiiresti, tuleneb see kõigepealt asuniku ehitamisest ... kuid kiireim viis kahe asuniku välja saamiseks on kõigepealt töötaja ehitamine.

Samuti peaksite alati arvestama metsloomade ja / või barbarite ohuga (eeldades, et mängite nendega), mis võib tappa kaitsmata asuniku. Teil on vaja ka veidi aega, et oma uute linnade jaoks parim koht leida.

Seega on üldjuhul soovitatav kõigepealt hankida töötaja, kellele järgneb kas teine ​​töötaja ja seejärel sõdalane või lihtsalt sõdalane enne kui mõtlete asuniku ülestõusmisele.

#4
+3
arinaldi
2010-12-22 23:53:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peaaegu alati on kiirem ehitada esmalt töötaja, seejärel asunik. Töötaja saab teie plaate täiustada, kuni olete asunik valmis saanud, ja nii läheb teie tootmine kiiremini. Samuti saab töötaja ehitada teid nii, et asunik jõuaks sihtkohta varem.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...