Küsimus:
Mida tähendab Eve Online'is termin "carebear"?
David A Gibson
2010-07-08 16:09:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen hiljuti oma konto uuesti aktiveerinud. Olen seda terminit võrguvestluses kasutanud ja mõelnud, mida see tähendab.

seda ei kasutata ainult EVE Online'is;)
Kolm vastused:
#1
+54
gnarf
2010-07-08 17:14:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See termin ulatub laiemalt kui Eve. Urban Dictionary määratleb "hoolduskaru":

  1. kergelt halvustav mõiste MMO mängijale, kes väldib PVP-lahingut, eelistab tugevalt ühistut või PVE-võitlust, vestleb või kaubandusoskuste arendamine / otsinguülesannete täitmine. Sõltuvalt mängust ja isikust võib see PVP-vältimine ilmneda mitmel viisil: mängides rangetel mitte-PVP-serveritel; PVP-alade või kahanevate duellide vältimisega; või PVP mängijate vältimisega või hukkamõistmisega.
Kui otsite üles "carebear" (ühendage sõnad kokku), näitab see nii seda kui ka Eeva-spetsiifilist definitsiooni.
#2
+15
GaiusSensei
2010-07-08 17:00:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

"Carebear" on halvustav termin, mida kasutatakse tegelaste jaoks, kes viibivad peamiselt Concordi (politsei) kontrollitavas ruumis ja ei ulatu kunagi tagamata "0.0" ruumi.

Põhimõtteliselt on argpükside sünonüüm.

Ma arvan, et igaüks, kes on kuulsa http://en.wikipedia.org/wiki/Care_Bears#Care_Bear_Stare_and_Cousin_Call otsas olnud, ei nõustuks argpükside mõistega :), aga ma näen, et teie mõte on nii vastatud, kiidetud!
Ma ei nõustu sellega, et karuputked ei avardaks 0.0 ruumi. Sageli lähevad nad null sekundisse, kui see on rahaliselt tulus. Nad lihtsalt väldivad igasugust PVP-d. 0.0 pakub palju PVE võimalusi.
Ei, karukarud on sellised inimesed, kes väldivad igasugust ohtu.
Ma ei kasutaks "argpüks" sünonüümi.
Nullsekis on palju karukarusid, nad teevad lihtsalt PvE asju. Carebear on lihtsalt keegi, kes ei tee PvP-d palju, kui üldse. Seevastu ei pea piraatide või piraatide vastase võitluseni jõudma nullsekini - oh lowseci rõõmud
"Carebear" tähendab lihtsalt "nad ei mängi seda mängu nii, nagu ma arvan, et nad peaksid seda mängima, nii et ma esitan halvustavaid taotlusi nende julguse ja / või oskuste ja / või emotsionaalse küpsuse osas, sest see veenab inimesi alati, et minu viis mängimine on lõbusam. "
@Shadur: Kurb, aga oh-nii-tõsi.
Meile meeldisid meie karukarud; nad kaevandasid meile. Lasime teiste inimeste õhku.
#3
+14
zaery
2011-03-09 02:09:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Carebear on keegi, kes väldib pvp-d. Ausalt öeldes olen ma karuputke, kuid elan nullsek-aladel, lihtsalt põgenen ja peidan end ja lähen ainult sinna, kus kedagi teist pole.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...