Küsimus:
Mida kõik need turvatasemed Eve-Online'is tähendavad?
GAThrawn
2010-07-08 17:57:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma kuulen pidevalt inimesi, kes räägivad suurest ja madalast sekundist ning teised räägivad versioonidest 1.0, 0.5 ja 0.0. Mida see kõik tähendab?

Kaks vastused:
#1
+26
Piaskal
2010-07-22 21:54:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

1,0–0,5 kõrge seciga ruum. Kui keegi sind seal ründab, lipustatakse ta kurjategijana ja tapetakse Concordi poolt (kui kuritegeliku lipuga mängija ei kaota hi-sek-s oma laeva, peetakse seda ekspluateerimiseks). Pange tähele, et Concordi reaktsiooniaeg võib varieeruda ja kui ründaja suudab enne Concordi saabumist piisavalt kahju tekitada, siis surete.

0,4-0,1 vähese sekundiga ruum. Madala sekundiga ruumis pole Concordi ja palju vähem tõenäoline, et teised sekundis kasutatavad piloodid rünnavad teid. Ründaja lipustatakse kriminaalselt ja kui läheduses on mõni valvepüss, tulistatakse teda. Valvurrelvad on olemas ainult väravates ja jaamades. Asteroidide vööde, planeetide ega kuude juures ei ole valvurrelvi.

0.0 nullsekundiline ruum. Seadusi pole. Ettevaatust: on mõningaid süsteeme, mis kuvatakse väärtusega 0,0, kuid tegelikult ei ole tühisekundilised. Kui süsteem kuvatakse väärtusena 0,0, kuid väravate juures on valvepüssid, on see madala sekundiga ruumi tõelise turvaolekuga veidi üle 0,0 (näiteks Hophib Aridias).

ja 1.0. Mängu liides näitab kõiki süsteeme, mille tegelik SS on alla 0, kui 0,0. Positiivse turbeseisundiga süsteemide puhul on nähtav ainult üks number pärast kümnendkoha täpsust.

Süsteemides, mille tegelik turvalisus on madalam, leiate suurema roti ja paremate maagitüüpidega rotte.

Süsteemi tõelise turbeseisundi väljaselgitamiseks minge aadressile http://eve.grismar.net/ssec/index.php

See vastus on täis suurepärast teavet, sealhulgas paari tõrke kohta. +1
#2
+11
user56
2010-07-08 18:07:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Põhimõtteliselt on see CONCORDi (politsei) pakutava turvalisuse suurus. Aastal 1.0-0.5 on endiselt CONCORD ümber. 1.0-ga vastavad nad kõige kiiremini. Punktis 0.4-0.1 pole politseid, kuid teie turvalisus väheneb, kui ründate kedagi (PvP). 0.0 (null-sek) on PvP tsoon, kus tegelikke võitlusi peetakse. Hoidke sealt eemale, kui te pole kogenud, ja üldiselt, kui te ei tunne seda piirkonda ega ole grupis.

Ka madalal sekundil (0,4–0,1) on väravatel ja jaamades valvepüssid. Relvad ründavad kõiki, kellel on ülemaailmne kuritegelik lipp.
Unustasin selle osa. Saate selle lipu, kui tapate kellegi provotseerimata, eks?
Turvalisus on illusioon. CONCORD eksisteerib karistamiseks, mitte kaitsmiseks.
@Steve on piisavalt võimsa laevaga lihtne kasutada, kuid ainult asteroidiväljadel. Aastal 1.0, palju õnne.
võite saada lipu ka selle eest, et olete ise piisavalt madal turvaseisund. (Mõne aja pärast olete lihtsalt KOS NPC värk.)


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...