Küsimus:
Kas sertifikaate tasub EVE Online'is jätkata?
etheros
2010-07-08 14:10:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas EVE Online'is tasub sertifikaate jätkata? Kas need aitavad uutel mängijatel treenida põhioskusi, mida enamik mängijaid sooviks?

Kolm vastused:
#1
+29
GAThrawn
2010-07-08 16:30:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan isiklikult, et sertifikaadid olid mõni kuu tagasi tulles suurepärane täiendus. EVE-l on hämmastav hulk koolitatavaid oskusi, millest paljud on uskumatult ebaselged. Arvestades, et mõnede nende oskuste treenimiseks võib kuluda nädalaid või kuid ning see võib teile isiklikult kasulik olla või mitte, oli hädasti vaja selle kõige juhendamist.

Uue mängijana, kellega te tegelikult juba harjunud olite sattuda sinna väga vähese ettekujutusega, kuidas luua valitud erialale hästi koolitatud ja ümar iseloom. Nüüd on teil komplekt soovitusi selle kohta, kuidas oma tegelaskuju eri rollidesse spetsialiseerida, millised sekundaarsed või tugioskused, mis teil võib-olla tähelepanuta jäid, on kasulikud ning võimalus mõõta enda saavutusi ja näha, et te tegelikult edenete.

Okei, nii et EVEmon oli (ja on siiani) parim viis oma tegelase planeerimiseks, nõuete väljaselgitamiseks ja kogu asja kavandamiseks. Kuid kohutavalt paljud mängijad ei teadnud sellest kunagi, eriti uued mängijad, kes selle abi väidetavalt kõige rohkem vajasid.

+1 certificates are awesome and I wish people gave them more credit.
Sertifikaadid on üsna kasulikud, et aidata teil välja selgitada hea viis vastloodud tegelase ülesehitamiseks, kuid avastate üsna varsti, et mõned neist suhtlevad kummaliselt ... Näiteks soovitatakse kõigile caldari lahingulaevadele mõned sertifikaadid, mis sisaldab soomuste tankimist ... (ma ei ütle, et soomustankimine on halb võimalus caldari laevade jaoks, kuid enamik neist on kilpidega tankimise ajal tõhusamad, välja arvatud mõned erandid boonuste tõttu).
Sõltumata algselt kavandatud sertifikaatidest proovige otsida, kas on oskusi, mis pole kohe seda väärt. Ja sel juhul jätke need hilisemaks ...
#2
+8
David A Gibson
2010-07-08 16:14:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen just oma konto uuesti aktiveerinud ja kohtasin neid esimest korda. Ma arvan, et neid tasub jätkata, kuna nende eesmärk on suunata mängijat treenima õigeid oskusi, et saada võimalikult palju kasu erinevatest seadmetest / ülesannetest.

Näiteks, kui saate sõita põhilisi lennuoskusi, ütleme ristleja. Ma arvan, et selle relvasüsteemidest ja võimetest võimalikult palju kasu saada, et omades kõiki selle laeva sertifikaatidega hõlmatud oskusi, saate sellest parima, kui peate selle jaoks uurima JUURDEPAKKE oskuste boonuseid.

Nii et jah, ilmselt kõige parem uutele kasutajatele, mitte tugevatele kasutajatele, kes saavad teha uuringuid ja arvutada parima viisi oma laevadest maksimumi võtta.

Rääkimata sellest, et iga laev ütleb, milliseid sertifikaate soovitatakse laevaga "kursis olla".
#3
+3
zaery
2011-03-09 02:34:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sertifikaadid on suurepärased juhised selleks, et saaksite midagi hästi teha. Nõuded laevale pakuvad teile põhitõdesid selle lennutamiseks vajalikust, kuid ilma sertifikaatideta ei lenda te sellega oma suurimat potentsiaali.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...