Küsimus:
Minu Nintendol on vilkuv tuli ja videot pole; kas see on parandatav?
cowgod
2010-07-08 03:07:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Iga mäng, mida proovin oma Nintendo meelelahutussüsteemis, vilgutab punast toite LED-i lihtsalt sisse ja välja ja ei saada telerile kunagi signaali. Olen proovinud sisestada mitu erinevat mängu. Olen proovinud neid sisestada täielikult või napilt alla vajuta. Olen kassette puhastanud nii hästi kui võimalik (enamasti puhub väga kõvasti). Kas saan selle probleemi lahendada või peaksin vana usaldusväärse sõbra pensionile jätma?

Seitse vastused:
#1
+9
gamin
2011-11-13 00:38:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Selle põhjuseks on halb ühendus kasseti kontaktide ja tihvtiliitmike vahel. Probleemil on mõned parandused:

  • Kasutage vatitampooniga alkoholi hõõrumist kasseti kontaktidel.
  • Proovige süsteem sisse lülitada, ilma et käru alla lükataks. NES. Sisestage käru lihtsalt nii, et see ühenduks pesasse, kuid jätke uks lahti ja ärge lükake seda allapoole.
  • Lõpuks võite oma tihvti pistiku välja vahetada. See nõuab süsteemi avamist, kuid see on suhteliselt valutu protsess ja e-posti teel saate odavalt 72-kontaktilisi pistikuid. Selle jaoks on hea õpetus: http://www.jandar.net/nes72pin/
Tundub, et link juhendajale on katki (mõistlik, sest see on juba mõnda aega olnud);kas on mõni muu hea õpetus, mida võiks selle asemel asendada?
#2
+2
BenWillkommen
2010-07-15 00:51:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nipp, mida ma alati kasutasin, oli kasseti täielik sisestamine ja seejärel toite proovimine. Kui vilgub, lülitage toide uuesti välja, tõmmake kassett välja helly (1/8 tolli või vähem) ja proovige seejärel uuesti sisse lülitada.

Korrake seda protsessi seni, kuni mäng töötab või kuni olete piisavalt pettunud, et minna ostma Rumblepad 2 ja alla laadida FCEUX.

Hehe, olen nõus kerge väljatõmbamise meetodiga. Olen leidnud imelikke tulemusi halva ühendusega NES-iga. Mõnikord aitab kasseti pisikese välja tõmbamine, teinekord töötas lukk (kus kassett on üleval) tegelikult lahti. : |
#3
+2
user351
2010-07-15 02:33:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui te ei saa seda parandada ega soovi emulaatorite teed minna, võite osta uue Nintendoga ühilduva riistvara, näiteks FC Super Loaderi või selle lehelt ThinkGeek. Eriti FC võtab nii NES-i kontrollereid kui ka mänge; paaril minu pereliikmel on see olemas ja nad on sellega rahul olnud.

#4
+1
sippa
2010-07-08 04:20:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võib juhtuda, et konsool ise on tolmune.

Proovige puhuda kasseti pesasse, võib-olla aitab see.

Või võite selle avada ja puhastada, kuid kui teete seda, olge ettevaatlik, et te selles midagi ei kahjustaks.

Ma pole kindel, kas NES-i on võimalik kahjustada. Olen näinud, kuidas üks visatakse nii tugevasti seina, kui (täiskasvanud) viskaja suudab, ja jätkab suurepärast tööd.
#5
+1
Synetech
2010-11-23 02:20:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tõenäoliselt on kasseti servapistiku ja konsooli sees oleva pesa vahel halb ühendus. Alustuseks kasutage puuvillast tampooni, milles on natuke alkoholi, et pühkida kasseti servaklemmile kogunenud patina. Kui see ei aita, proovige sama teha konsooli konnektoriga (kui see pole ülalt laaditav konsool, vajate eriti pikka tampooni).

Tavalised pliiatsi kustutuskummid sobivad tavaliselt patinade elektroonilistelt pistikutelt pühkimine, kuid neid on siin kasutatavatel pistikutel äärmiselt raske kasutada (need sobivad paremini näiteks arvuti RAM-i jaoks).

Kui kõik muu ebaõnnestub, on mul õnnestunud emery board (üks odavatest papist küüneviilidest, mis on pakitud tosinasse pakki), et kraapida patina konsooli konnektorilt.

HTH

#6
+1
chiliNUT
2016-06-19 06:06:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teine võimalus (kuigi see nõuab teatud oskusi) on keelata NES10 lukustuskiip, kuna see on komponent, mis selle probleemi tegelikult põhjustab.

Vaadake https://et.wikipedia.org/wiki/Nintendo_Entertainment_System#Lockout (kolmas lõik) ja

Ja

[10NES kiibi keelamine] (http://gaming.stackexchange.com/questions/164968/disabled-10nes-chip)
#7
  0
cruzja
2010-07-15 00:10:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Püüdke lähtestusnuppu mitu korda üsna kiiresti vajutada, kui tuli vilgub, ja vaadake, kas saate valgust oma teleris põlema jääda / pilti.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...