Küsimus:
Kuidas teha Battlefield Bad Company 2 mitmikmängus hea algus?
Dmitry Selitskiy
2010-07-08 04:11:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma kavatsen alustada ettevõtte Bad Company 2 loomist ja otsin näpunäiteid, kuidas esimesed võrgus olevad mängud nii valusaks muuta.

Seni mängisin CoD MW2 juba mõnda aega, kuid kuulsin, et BC2 on palju raskem. Seetõttu oleks mul hea meel teada ühte kõige olulisemat asja, mida teada või teha online-mängu alguses BC2-s.

Asi pole selles, et BC2 on palju raskem, vaid lihtsalt palju erinev. Seal, kus MW2 on palju sõitu ja relvi, näib BC2 vajavat natuke strateegilisemat lähenemist. Ei ütle, et MW2 seda ei tee, kuid kui sa jooksed ja relvad BC2 peal, siis sured palju.
Kaks vastused:
#1
+24
Brian Ortiz
2010-07-08 09:47:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink
 • Mängige mängitava klassi tugevate külgede järgi . Need reeglid painduvad palju, kuid saate seda kogemuste põhjal teada.
  • Rünnak - visake laskekaardid pakki meeskonnakaaslaste lähedale. Pick poisid keskmisel distantsil. Ka pikamaa töötab hästi, kuid see on kaitses kõige tõhusam. Lase oma granaadiheitjaga kokku vaenlased.
  • Insener - parandage sõbralikke sõidukeid, laske vaenlase sõidukid õhku. Tulistage RPG-7-ga sõidukeid, laske Carl-Gustaviga sõdureid. CG kahjustab vähem, kuid rakett liigub kiiremini ja kahjustuste raadius on laiem. Teie SMG-d on kõige parem kasutada lähedalt.
   • Märgimängu võib kasutada iga klass, kuid saate selle lukustada järgmiselt. Kui see on sõidukil, vaadake oma RPG vaatevälja punase vilkuva ruudu poole majaka suunas. Kui see vilgub, on teil pildistamiseks aega umbes kaks sekundit. Ehitiste ja maastiku ümber kõverdamiseks võite isegi otse õhust tulistada. Lukustamiseks pole vaja vaatenurka. Te ei pea sihtima jääma, kuni see tabab. Kui see on lukus, on see lukustatud, kuid järgmisel korral peate pildistama uuesti.
  • Meditsiin - visake meeskonnakaaslaste lähedale meditsiinikomplektid . Elustage surnud meeskonnakaaslased oma mõladega (need ilmuvad kaardil ja teie HUD-is välguna). Teie kerge kuulipilduja ei tee palju rohkem kahju kui teised relvad, kuid teil on ajakirja kohta üsna palju rohkem laskemoona. Parim keskmise pikkusega distantside jaoks.
  • Recon - visake oma liikumismiinid, see näitab väikesel alal vaenlasi, kui teie ja teie meeskonnakaaslaste kaardid näpistavad. Liiga lähedale jõudvate sõidukite õhutamiseks (te ei saa neid väga kaugele visata) kasutage klahvi C4 ja kasutage mördilööke telkimisvaenlaste hajutamiseks. Mördilöögid ei kahjusta Rushi M-kompe, kuid C4. Liikumismiinid võivad olla ka suurepärane ründevahend hoone kiirustamiseks.
 • koht . Vajutage kohanuppu, nagu oleksite mõras. (Tagasi 360-le, valige PS3-l, Q arvutis) See paneb vaenlaste peade ja kaardi libisema. See võib olla väga kasulik ka siis, kui nähtavus on suitsu tõttu madal või kui te pole harjunud vaatamisväärsusi triikima, kuna piiks on teie relva peal.
 • Ärge juhtige sõidukeid kuni teil on teatud kogemusi. See hõlmab ka UAV-d. See on lõbus, kuid te pole nii haavamatu kui võite tunda ja võite väga kiiresti õhku lasta. Lõhkake paar enne, kui sõidate. Kopteritega lendamist saab harjutada tühjades serverites. Te ei soovi meeskonnakaaslasi täis helikopteriga alla kukkuda.
 • Ärge nuusutage . Meeskonnale kasu saamiseks on vaja head snaiperit. Probleem on selles, et kõik tahavad nuusutada ja liiga palju snaipreid meeskonnas moodustab tõenäoliselt 20% kaotustest. Minu arvates on snaipimine teie meeskonnale kõige kasulikum keskmistel vahemikel, kuna saate kasutada oma liikumismine.
 • See võib olla mõnele antud, kuid ärge telkige , eriti kui ründate. Telkimine viibib samas kohas kauem kui paar minutit. Mida kauem ühes kohas viibite, seda tõenäolisemalt otsib vaenlane teid üles ja viskab teile granaadi või tapab teid muul viisil. Ole liikuv sihtmärk nii tuletõrjes kui ka pikas perspektiivis.
 • Kuduge oma meeskonnakaaslasi . Võite kudeda otse nende taga, valides need kudemismenüüst. Kui server lubab teil enne kudemist oma meeskonnakaaslast näha, veenduge, et enne tema surma ja pileti raiskamist pole tal olukorda liiga kuum.
 • Tulistage lühikeste sarjadena. Iga lask lisab teie kuulide laialikoonusele. Lihtsalt teeskle, et see on püstol, ja klõpsa palju.
 • BC2 kasutab jälgede asemel kuulide simulatsiooni. Nii et peate pikkadel vahemaadel sihtima kõrgelt ja juhtima (sihtima oma ees).
 • Kas ma mainisin, et peaksite märkama?
+1 suurepärase vastuse saamiseks. Rohkem nõu on lihtsalt sellest kinni pidada. Mäng saab PALJU paremaks, kui avate natuke rohkem asju.
Ärge unustage oma mikrofoni kasutada! Suhtlus oma meeskonnaga on BFBC2-s tõesti oluline.
Kasutage oma mikrofoni, kuid ventis mõne tuttava tüübiga. Keegi ei kasuta mängus kunagi VOIP-i.
#2
+2
ZoogieZork
2010-07-08 06:47:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Esiteks, ma loodan, et olete mänginud vähemalt paar esimest missiooni ühe mängijaga :)

Ma ütleksin, et Conquest-režiimis on kahest režiimist lihtsam alustada - sina On vähem tõenäoline, et neid visatakse tohutult virnastatud mängu, sest isegi väljaspool klassi olev meeskond saab ikkagi ringi hiilida ja juhtimispunkti tabada.

Mis puutub algusrolli: meedikud on kõigi parimad sõbrad. Seo klahvid (või hiire ekstra nupud, kõik, mida on hõlpsasti kätte saada) vidinatele, nii et saate väga kiiresti defibrillaatori tööriistale lülituda ja meeskonnakaaslasi taaselustada. Visake medkit kaane taha, oma meeskonnakaaslaste lähedale. Mis kõige tähtsam - jääge oma salga juurde, jälgige nende selga ja kui kõik surevad, pole häbi varjata end katte alla, et nad saaksid teie positsiooni uuesti uurida. XP, mille teenite oma salga elus hoidmise eest, võib muutuda tohutuks, eriti madalamatel ridadel.

Kui mängite sõidukiga rasket kaarti nagu Atacama kõrb, on insenerid väärtuslik vara. Parandage, parandage, parandage ja laske rakette kõigel, mis võib tagasi tulistada.

Ja see kehtib kõigi rollide kohta: Spot. Ühe klahvivajutusega (arvutis vaikimisi Q) süttib vaenlane, keda vaatate, ükskõik kui kaugel, kogu teie meeskond vaatamiseks. Sa ei saa kogu aeg klahvi kallale peksta - rämpsposti vältimiseks on peidetud "jahutus" taimer - kuid iga pisike loeb ja snaiperi märkamisel ning igasuguste väikeste otsekohe nägemisel on suur rõõm. tema suunas lendavast metallist :)

Suurepärane vastus aitäh! Oleksin pidanud mainima (mitte ainult sildi järgi), et mul on mäng PS3-l. Aga aitäh ikkagi.
Olen algaja ja minu arvates oli Conquesti režiimi alustamine äärmiselt keeruline, eriti kui teie meeskond on täis algajaid nagu sina: sa ei oska korralikult midagi juhtida / lennata ning jalgsi tapetakse hakkide ja kemperitankide poolt liiga kiiresti. Mängin salgadega kiirust ja saan kõigepealt tunda kaarte ja relvi.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...