Küsimus:
Mis kasu on sõjaeelsest rahast Fallout 3-s?
Pops
2010-07-08 04:28:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sõjaeelse raha baasväärtus on Fallout 3-s 10 kork ja kaal 0. Ilmselt on hea, kui korpuseid kogutakse ja nendega kaubeldakse. Kas on NPC-sid, kes hindavad sõjaeelset raha rohkem kui keskmine kaupmees? Või on tõesti, kas sõjaeelsele rahale on peale selle müümise tavalisele kaupmehele ka midagi muud?

Neli vastused:
#1
+14
gnarf
2010-07-08 09:39:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui teil on igav, võite alati proovida seda lõbusat / kasutut kraami teha ja oma ekraanipilte lavastada.

Leidsin selle lõime vahva näite:

Pre-War Money Pile Up

Haha ka mina teen seda. Mul on ka armee aiapäkapikke :)
Kutt armas pilt sõjaeelsest rahahunnikust, kuid kõige parem on neid kohtus hoida Megatoni kodus toimikus. Kui olete saanud nagu 100, müüge need lihtsalt maha, oh ja hoidke seal ka stimpaksit ja bobby-nööpnõelu. Ma hoian selles ka sõjaeelseid raamatuid, kuni mul on neid nagu 50 müünud, kuid see pole kohustuslik. (Uskuge mind, et olen mängu võitnud ning srtimide ja bobby nööpnõelade varjamine aitab hiljem lugu režiimi lõpupoole tõesti kaasa.)
@user15796 - ainus asi, mille ma teie nimekirja paneksin, on sõjaeelne raamat, kuna sellel on kaaluväärtus ja te ei kaota oma esemeid surma korral, nii et võite hoida ka bobby-tihvte ja sõjaeelset raha teiega. Samuti pole minu jaoks kunagi probleem olnud bobby-tihvtide lõppemine.
#2
+11
Zxaos
2010-07-08 04:28:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Selle ainus kasutusala on mütside müümine.

Pange tähele ka seda, et kaaluga 0 ja väärtusega 10 on mütside jaoks väga hea kaup müüa.
#3
+11
Oak
2010-07-08 04:31:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sellel pole erikasutust (noh, kui te ei arvesta Rock-It kanderaketti ...)

Sõjaeelne raha fallout wiki

#4
+5
Canageek
2012-07-08 21:17:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See on koos sigarettidega hea „sekundaarvaluuta”. Kuna müüjatel on mütsid kergesti otsas, on mõnikord kasulik omada midagi, millest saate oma raskemad esemed transpordiks teisendada, kuni kohtute teise müüjaga või nad saavad rohkem mütsid. Eelraha raha töötab selle jaoks üsna hästi, kuigi ostmise ja müümise tõttu ei saa te täielikku väärtust.

See kehtib ka New Vegases, kus tutvustatakse samal eesmärgil ka NCR-i ja Leegioni raha.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...