Küsimus:
Millised on StarCraft 2-s Terrani populaarsed avad / ehitised?
McKay
2010-07-08 22:19:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul pole liiga palju huvi Terrani mängimise vastu , kuid sooviksin, et see teave mõistaks paremini, millega ma vastu olen.

Küsimused kahele ülejäänud võistlusele: [Zerg Build Orders] (http://gaming.stackexchange.com/questions/359/what-build-order-should-i-use-for-zerg-in-starcraft-2), [Protossi ehitustellimused] (http://gaming.stackexchange.com/questions/875/what-are-the-popular-build-orders-for-protoss-in-starcraft-2)
Võtke pilk üle aadressil [Liquipedia] (http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Terran_Strategy). Neil on kõigi võistluste jaoks head koostamise / strateegia kokkuvõtted.
See on kahetsusväärselt aegunud.
@Decency, on suurepärane asi selles, et kõik on CC / Wiki stiil, see, et saate värskendada mida iganes, millal iganes. Või kui suudate pakkuda paremat ja ajakohasemat vastust, võite lisada uue. Teise võimalusena maksab küsimusele pearaha alustamine teile natuke kordust, kuid äratab mõnevõrra tähelepanu ja tõenäoliselt saab värskenduse.
@agent86 soovitas pigem, et see tuleks liiga lokaliseerimise tõttu sulgeda. Võiksin identse küsimuse uuesti esitada, kuid see tundub peaaegu sama tobe kui kellegi teise vastuse täielik ümberkirjutamine.
üks vastus:
#1
+81
tzenes
2010-07-09 00:03:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Terraani ehitisi on sõna otseses mõttes kümneid ja võib-olla sadu juustusid. Selle tulemusena proovin välja panna paar laia jooni, kuid erinevalt Protossist või Zergist ei ole need kokkuvõtlikud ehituskorraldused.

Terrani mängu kolm peamist järku on:

  • Bio
  • Mehhanism
  • 1:1:1

Ilmselt on palju variatsioone ja nende järkude vahel kattuvad, kuid proovin siin laiad jooned välja panna.

Terrani biomäng käib Marine / Marauder / Medivac väe ehitamise ümber, et kenasti ajastada. Mõnikord nimetatakse seda MMM-i järguks. Avad koosnevad tavaliselt kolmest kasarmust (mõnikord nimetatakse seda Raxiks), kahest koos tehniliste märkidega ja ühest reaktoriga. Terrani majandus suudab hõlpsasti toetada kolme kasarmut. Ajastuse tõukeks on siin tavaliselt umbes 40 toitu koos tugeva Marauderi / merejõuga koos Stimiga. Järjekord areneb edasi hiliseks mänguks, lisades Medivaci toe jaoks Factory ja Starport. Stimmipõhises mängus on medivacid võtmetähtsusega, kuna mis tahes jõudu, mis stimuleerib, on ülejäänud mängu jooksul tingimata vähendatud HP. Lisaks pakuvad Medivaci tilgad, mis suurendavad teie armee liikuvust. Võite üle minna ka Bio mechi või lisada TvP jaoks Ghosts.

Terran Mech kasvas välja varasest hellioni ahistamisest. See hõlmas tavaliselt ühe kasarmu ehitamist enne 2 tehasesse minekut ja varajase ahistamise jaoks põrgute välja pumpamist ning seejärel stabiilsemaks Thori / Siege tankiväe üleminekut. See on eriti efektiivne vs Zergi mängijatele, kes lähevad Muta / Lingisse, kuna uuendatud Hellions on võimsad vs Zerglings ja Thors teevad Mutaliskile pritsmeid. Lisaks on rasked piiramisrõngaste tankiväed tõhusad võrreldes Hydra / Roachi armeedega. Zergi tippmängijad (näiteks Artosis ja IdrA) on öelnud, et Terran Mech on nii võimas, et on Zergi vastu "katki" (termin tähendab tasakaalustamata). Peaks meeles pidama, et esialgset kasarmut saab kasutada skautluseks või merejalaväelaste tootmiseks (mis aitavad varajase mehhi armee jaoks).

1: 1: 1 populariseeris esmakordselt mängija The Little One (TLO) ja sellest on saanud TV-mängude standard. Nimi tuleneb sellest, et iga üksuse üks toodab struktuuri: 1 kasarm, 1 tehas, 1 Starport. Nende hoonete üksuste pakutav sünergia on muutnud selle ehitise üha populaarsemaks väljaspool TvT mängu. Põhiidee on siin ehitada mere-, tanki-, viikingivägi, kasutades viikingeid, et anda Siege'i tankidele nägemisliin (mis võib tulistada kaugemale, kui nad näevad) ja kasutada merejalaväelasi õhuhädade vastu võitlemiseks.

Selle strateegia üks oluline punkt on viikingite kasutamine õhuvalitsuse kindlakstegemiseks. Kaotatud lahingus saavad viikingid alati maanduda ja oodata mereväelaste tuge (kuna viikingid on õhk õhule üksus). Selle ehituse jõud tuleneb selle paindlikkusest. Tavaliselt saab neid lisasid kiiresti ümber lülitada 1 techlabi ja 2 reaktori abil, mis võimaldab Bansheesi (kui õhust paremus on saavutatud) ja Hellionsi kasutuselevõttu või vahetada Maraudersi vastu, et purustada Siege tankide rühmitus. Kui tulevikus ei toimu tõsiseid tasakaalumuudatusi, on mitmed SC2 kommentaatorid (Huk, Day9) soovitanud, et sellest saaks tavaline Terrani mäng.

Mainin lühidalt paari Terran Cheese standardset strateegiat .

.

Banshee kiirustamine, eriti Zergi vastaste vastu, on samuti populaarne olnud, kuna Zergil pole enne 2. taset peamist seadet, mis saaks õhku rünnata.

Thor langeb (sageli osa mehhanismist biomehhanism) on väga tõhusad. Kuigi kiirustavaid torustilku võib pidada juustuks, on nende kasutamine tavapärase ehituse osana isegi konkurentsivõimelisel tasemel.

Terrani tavaline avamine on:

  1. 9 Varustus
  2. 12 kasarmut
  3. 13 rafineerimistehas (valikuline)
  4. 15 orbiidi käsk

Kuidas neid lugeda: number näitab, kui palju tarneid peaksite oma esimese struktuuri loomisel olema. See number on tavaliselt SCV-d, kuid see võib sisaldada muid üksusi.

Suurepärane vastus, kuid veelgi paremaks saamiseks peaksite mõned oma tingimused selgitama neile, kes pole nii tuttavad. Näide, mitte kõik ei tea, et "Rax" tähendab "kasarmut", mitte kõik ei tea, mida LoS (vaateväli) tähistab või mida see tähendab.
Lisatud. Mul oli küll üks koht, kus mainisin, et Rax on kasarmute kohta lühike, kuid püüdsin seda selgemaks teha.
Küsimus standardse Terrani avamise kohta. Mis on numbrid 9, 12, 15–22? SCV-de arv?
Varude arv ehitamise ajal?
@Agos Lisasin selle teise vastusesse, kuid ccookil on õigus, need numbrid on pakkumise arv (tavaliselt töötajad, kuid mitte tingimata). Värskendan oma vastust selle teabega.
Väärib märkimist, et `Sight` ja` Sight Line 'on kaks erinevat asja. Nägemine on võime üksust näha. Nägemisliin on see, kas teil on selge üksus selle üksusega ründamiseks / suhtlemiseks või mitte. Kui on takistus, mis takistab rünnakut / suhtlemist, võivad need ründajale õhust taastumise tõttu nähtavad olla, kuid mitte rünnatavad. Ma ei ole tuttav nende üksuste mehaanikaga, kuid mänguplatvormide mõistete standardsed määratlused erinevad teie öeldust.
Starilcraftis on @Glowcoder kõigil üksustel Sight, seega on nägemisliin ainsaks määravaks teguriks. Seal saate neid termineid omavahel vahetada.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...