Küsimus:
Tervendajate lisandmoodulid WoW-s toimuvate mängu lõpurünnakute jaoks?
GalacticCowboy
2010-07-08 19:54:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Millised lisandmoodulid on minu varasema küsimuse jätkuks saadaval, et aidata ravitsejaid mängu lõpurünnakutes? Kuidas nad töötavad piiratud ekraaniga kinnisvaraga? (Ma kasutan juba Skada, BadKitty, DBM, MikScrollingBattleText, TidyPlates ja SexyCooldown)

Seitse vastused:
#1
+9
Jesta
2010-07-08 20:11:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Google'i otsimine Healing Addon List jaoks on esimene tulemus küsimus EpicAdvice.com-is üsna hea vastuvõetud vastusega. Tsiteerisin viitena allolevat vastust.

From - Healing Addons List

Raid raamid

Ruudustik
"Ruudustik on modulaarne, kerge ja ekraaniomandit säästev ruudustik partei / haaranguüksuste kaadritele."

Väga hea raidraam, mis on tervendajatele väga kasulik. ( Clbull)
Märkus: see, kuidas teile meeldib, võib vaja palju nuputamist, kuid selle jaoks on palju õpetusi ja kui olete sellest aru saanud, on see lihtne. ( lilserf)

Klõpsamise sidumine

Clientque "Clientque on lihtne GUI, mis võimaldab määrate klõpsamise ükskõik millisele ühikute kaadrite arvule. Klõpsude ülekandmine võimaldab teil määratleda käitumise, mida mäng raamil klõpsates käitub. See võib olla näiteks loitsude ülekandmine, makro käivitamine, üksuse kasutamine või nii lihtne asi nagu muutmine. sihtmärgid või üksuse abistamine. "

Suurepärane, kui seda kasutatakse koos ruudustikuga, et saaksite siduda erinevaid klõpse (parem, vasak, keskmine, vasak-nihe jne) erinevate loitsudega. ( lilserf)

Puhastamine

Dekursiivne "Decursive on puhastusmoodul, mis on mõeldud viletsuse tekitamiseks eemaldamine on lihtne, tõhus ja lõbus kõigile klassidele, kellel on see võime. "

Kasutan Decursive'i ja usun, et see (või sarnane lisand) pole mitte ainult kasulik, vaid hädavajalik . ( Hhoky)

Kõik-ühes

VuhDo "VuhDo on reidimonitor sarnane CTRaidAssisti või Blizzardsi sisseehitatud raidraamidega. Põhimõtteliselt on see seotud reidiliikmete tervise kuvamisega selgelt korraldatud ribadena. VuhDo on suunatud peamiselt tervendavatele klassidele, kuid seda saab kasutada peaaegu kõigi teiste klassidega. Pealegi on mitu tervendavat loitsu või muid toiminguid saab kinnitada hiireklõpsudele nendel ribadel (Click-Heal). "

See on kindel asendus võrkudele, Clique, Healbotile, mis teil on. Täisreidiraamid, võime siduda loitse (ja makrosid!) Nende kaadrite klahvide ja hiireklõpsudega, integreerimine sissetulevate tervendavate teekidega, et saaksite öelda, kui kellelgi läheb hästi või mitte, võime kuvada HoT-sid hõlpsalt ja kõige paremini kõigest - see töötab karbist välja. Võrgu korralikuks seadistamiseks võib kuluda aega, kuid VuhDo lihtsalt töötab. ( Celairia)

Mängija versus mängija

Gladius "" Gladius lisab areenidele vaenlase üksuse raamid lihtsamaks sihtimiseks ja teravustamiseks. See on väga konfigureeritav ja saate selle addoni enamiku funktsioonide keelata. "

Gladius on iga areenimängija unistus. Nii nagu VuhDo, saab see karbist otsa; saate lihtsalt lohistada akna soovitud kohta ja siseneda areenile. Kuid kui kohandamine on teie jaoks kindel asi, on teil palju, et teid hõivata. Lisaks tavalistele Blizzardi kasutajaliidese funktsioonidele tervise / manade loendamise ja õigekirja edastamise jälgimiseks (kuigi ilusamal moel) jälgib Gladius vaenlase nipsasjakesi üles / seisakuid ja joomist / esmaabi, samuti mitmeid olulisi buffe ja jahutusi. ( Roble)

Mitmesugused

VisualHeal "VisualHeal on väike ja lihtne, kuid võimas tööriist kõigi klasside jaoks, mis näitab visuaalselt teie tervenemist teistele ja teistelt sissetulevaid ravib kahe infopakendatud, kuid intuitiivse riba abil. "

See näitab kõiki sissetulevaid ravimeid minu sihtmärgile (sobib suurepäraselt ülekuumenemise vaatamiseks) või paranemise katkestamine, et maksimeerida haarangute paranemist). ( Hhoky)

SmartRes "" SmartRes paneb teie ekraanile ribad, millel on taimerid erinevate taastusjuttude jaoks: ülestõusmine, Esivanemate vaim, taaselustamine, lunastus ja ütleb teile, kes keda heidab, kui kaua aega kulub, et sihtmärk uuesti ellu äratada. "

Kasutan ka sissetulevat Rez-lisandit nimega SmartRes, kuid see on lihtsalt minu isiklik eelistus reziimide maksimeerimiseks. ( Hhoky)

klassispetsiifiline

PoMTracker "mod, mis jälgib, kelle palve Parandamine hüppab ja kui palju laenguid teil on jäänud. Selle kuvamine väikeses liigutatavas aknaraamis. " ( Hhoky)

Loodan, et see aitab!

VuhDo kõlab paljulubavalt. :)
Grid + Clique on geniaalne kombinatsioon. Ma ei saaks ilma selleta elada. Võrgu tugevuseks on kohandamisvõimalused - kui selle valdate, ei soovi te midagi muud kasutada.
+1 võrgule + Clique. Ma saan oma Püha paladiini mängida ainult hiire käega, ilma klaviatuurita. Eriti tore, kui teil on palju nuppudega hiirt!
#2
+8
Trefex
2010-07-08 20:13:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu jaoks on parim Healbot.

Siin on šamaaniravitseja.

Olen kuulnud häid asju ka ravliumi või mõne muu kohta. Kuid ma armastan mind oma ravibotiks.
Resto druidina olen ma ka Healboti kasutaja.
Püha Pally / Resto Druid ja ma kasutan healboti.
Kust leian 'healbot'? Teisisõnu: kas see on sama mis "healbot jätkus?"
Täpselt nii, see on sama.
#3
+2
Brandon
2010-07-30 23:15:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üks asi, mida ma selles loendis pole näinud, on minu arvates üsna kasulik, on HoT taimer. Minu praegune valik on ForteExorcist. See on tore, kui soovite teada, kui palju aega on teie regrowthil või muul sellisel veel jäänud. See jälgib kõige ajaga seotud asju: HoT-sid, DoT-sid, CD-sid, debuffe.

Puhverdava lisandmooduli jaoks (mis pole otseselt seotud paranemisega) kasutan praegu ZOMGBuffe. See on karbist välja üsna hästi konfigureeritud ja seondub lahinguväliselt hiirerattaga, et hõlpsasti puhastada (väga mugav, kui olete nõrk), kuid ainult siis, kui teil (või kellelgi teie grupist) puudub konfigureeritud buff. See võtab ka lühiajalised temp-buffid nagu Hysteria (Blood DK talent) ja annab teile eraldi nupu, et neid käivitada (samuti sihtida viimast inimest, kellega seda kasutati).

Mis puutub HoT taimeritesse, siis on Gridi jaoks ka lisa nimega GridRaidStatusHoTs või GridRaidHoTStatus (ma ei saa linki praegu). Tore, et teil ei pea olema veel üht kasutajaliidese elementi, mida vaadata, kui kasutate juba reidi raamidena võrku. Toetan siiski ForteExorcistit, kuna kasutan seda jahutusribaks, mis on eriti kasulik selliste lühikeste CD-de jaoks nagu Prayer of Mending ja Peness / CoH (arvake, mida ma mängin?).
#4
+1
György Andrasek
2010-07-08 22:09:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu jaoks on ilmne valik Pitbull4 koos peaaegu lõpmatu kostüümiga.

Ainus asi, mida ta ei tee, on klikkide ülekandmine, mida ma niikuinii vihkan. , kuid tõenäoliselt saab sellega kasutada ka Clientque'i.

Siin on paar ekraanipilti:

1 (seda ei kuvata siin, vaid surnutele, võrguühenduseta ja AFK-mängijate puhul kuvatakse nende olek nende nime all. Kogu kuvatavat teksti saab Luas eraldi skriptida.)

2 (Range fader töötab, jahimeeste jaoks on see kauplemisala Ma arvan, et.)

3 (Te ei ole piiratud ruudustikuvaatega, nagu mõnes teises lisas.)

4 (ruudustikulaadne, nimed on kärbitud 5 tähemärki.)

5 (Minu peal on debuff, mille saaksin hajutada, see kuvatakse vaikimisi piiril.)

Samuti on väga soovitatav, kuid mitte ekraanipiltidel: Inline Aura, OmniCC ja ! Cooldown Fader, mis muudavad ilme teie tegevusriba nuppude juures on lõbus.

Millist tegevusriba haldurit kasutate?
[Baarmen4] (http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/bartender4.aspx).
Ma juba kasutan OmniCC-d (ei loetlenud seda ülal, kuna see ei mõjuta ekraani kinnisvara ...). Lisaks näib, et kasutate nii Skada kui ka Omeni?
Omen on ohu jälgimisel palju seadistatavam.
#5
+1
Brandi
2010-07-20 11:01:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma teen oma puul lõppmängu tervendamist, eeldan, et olete ka druidid, kuna olete installinud BadKitty.

Ma kasutan järgmisi lisasid:

  • oUF_freebgrid - Lihtne ja töötab vaikekonfiguratsiooniga
  • Klient - klõpsude paranemine. Töötab kõigi reidikaadritega.
  • DBM - hädavajalik
  • ülelugemine

See on kõik, mida ma tervendamiseks vajan. Mul on muid lisasid, kuid ükski pole reidimise jaoks asjakohane. oUF_freebgrid näitab needusi / mürke, mida saate eemaldada, vaadata debuffi ikooni ja rakendada õiget hajutamist.

oUF_freebgrid näitab ka tagasilükki tagasilükkamise kohta, teie elupildi jaoks varieeruvaid väikeseid nägusid ja rohelised punktid, mis näitavad teie sihtmärgil aktiivset kasvu või metsikut kasvu. (Eeldades muidugi Resto Druidi). See pole täiesti intuitiivne, kuid saate teada, millised pikslid tähendavad seda, kui tantsite haarangu ümber ja jagate HOT-e nagu komme.

Minu arvates on ülelugemine uskumatult kasulik, olete kasutades Skada, mis on võrdväärne. Ma kasutan tervendusmõõtureid, et teada saada, kas ma tõmban oma kaalu paranemisega. Seon väikeste ja väikeste tähtede J DPS vs Healing meetritega. Ma vaatan DPS-i, nii et ma tean, keda võidelda - keda huvitab, kui DPS-i alamparameeter sureb, aga kui 15k DPS-i pettur on farmi ära ostnud, siis seisan ma teda varundamas.

#6
+1
bluesixty
2010-07-21 22:23:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tõesti soovitaksin vudohi! Põhimõtteliselt on see kõigi teiste tervendajate lisade (healbot / ruudustik / klikk / dekurssiiv) kombinatsioon ühes.

See on täielikult kohandatav ja võimaldab teil seadistada erinevaid konfiguratsioone vastavalt grupi suurusele. Sellel on sisseehitatud klõpsamise ja ülekandmise funktsioon või võite kasutada hiirekursoritega makrosid. Saate näidata grupi liikmeid ja sealseid sihtmärke.

Klõpsamise abil saate ära tunda ka vaenlasi, nii et saate neile heita kahjulikke loitse.

Sellel on ka suurepärane puhastuspaneel. See näitab, kui palju rühmas on puhverdatud, puuduvad buffid või vähe (ainult nende buffide puhul, mida saate pakkuda). Puhverdamiseks klõpsake lihtsalt ikooni.

Sellel on sisseehitatud vahemiku leidja ja aggro detektor. On paneelid määratud tankide ja abistamiseks ning teil võivad olla oma privaatsed tankid.

#7
+1
MaHuJa
2010-08-09 23:50:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

X-Perl Raidframe'i ja Blizzardi makrode vahel pole mul midagi muud vaja.

vaenlaste peal - sõltuvalt sellest, mida ma sihtin. Seejärel saan üle minna oma teisele ribale (shift-2), et hiirekursoriga versioonides kasutada samu makrosid. Lisage hiir, mille numbriklahvid on seotud lisanuppudega, ja ma saan ühe käega ravida. Ja teevad seda sageli.

(Viie mehena saan ühe klaviatuuriga ka ühe standardse (l200) 80 kangelasliku käe külge panna; pidin tegema midagi et see oleks väljakutsuv, kui sain halvasti üle. Isegi ebameeldivad paagid ajavad asjad harva sassi, kui ma ei parane elementaarsete omaduste tõttu.)See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...