Küsimus:
Kas FPS-mängude eesmärgi parandamiseks konsoolides on juhendeid, mida saan lugeda?
kurast
2010-07-08 18:04:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen mänginud Half Life ja Counter Strike'i alates 2001. aastast ja paljusid teisi alates sellest ajast, nii et mul on mõneaastane kogemus First Person Shooteri mängude mängimisel arvutites hiire ja klaviatuuriga. Kuigi ma pole eriti hea, õnnestub mul peaaegu alati olla oma meeskonna 5 parema mängija seas.

Kui ma aga mängin PS3-l, FPS-i mängudel, nagu Wolfenstein, või mängudel, mis pole FPS-id, kuid vajan aeg-ajalt mõnda sellist eesmärki nagu Uncharted või Fallout 3, olen ma täiesti labane ja lõpuks suren isegi kergelt raskused.

Kas keegi, kellel on sama probleem, on avaldanud juhendi, mida saan ise jälgida ja täiendada?

Kaheksa vastused:
#1
+16
C.McAtackney
2010-07-09 14:02:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Selles pole tegelikult midagi muud kui kahjuks harjutamine. Olen PC-laskureid mänginud algsest Doomist alates ja arvasin, et ma ei pääse kunagi konsoolilaskuritesse, kuid pärast natuke CoD4 mängimist hakkasin sellega tegelema ja umbes aasta pärast mängimist tundsin, et mängides on nendega kontroll kontroller nagu ma tegin klaviatuuri / hiire kombinatsiooniga.

Üks asi on see, et kontrolleri abil ei saa te kunagi nii täpne olla, see on lihtsalt võimatu. Kui klaviatuuri ja hiire kasutamist tulistamises võiks kirjeldada kui "osuta ja klõpsa", siis koos kontrolleriga olen avastanud, et see sarnaneb pigem sihtmärgi poole pühkimisega ja selle pühkimisega õige hetke valimiseks.

See kõlab üsna kummaliselt, kuid pärast harjumist võib see olla 90% sama tõhus kui klaviatuuri / hiire juhtimine.

#2
+7
Steveo
2011-11-25 22:52:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tegin järgmist:

  1. suurendasin tundlikkust KÕIKI ja mängisin läbi ühe mängijaga kampaania (jaotises „Lihtne”; mõte on lihtsalt harjuda kogu selle tundlikkusega).
  2. kaldun asju aeglaselt üle mõtlema ja töötlema; mida peate tegema, on tegutsema vaistlikult . Niisiis lükkasin tundlikkuse JUST A BIT tagasi ja mängisin hulga kõigile tasuta matše, kus ma ei peatunud kunagi liikumast, välja arvatud selleks, et end taga kontrollida, mida ma PALJU tegin. See parandab teie võimet püsida orienteeritud ja hoiab teid erksana.
  3. Muutus agressiivseks . Mängisin CoD WaW-d, seega sisuliselt "jälitasin punkte" minikaardil. Kui satute tuletõrjesse, siis minge pärast neid. Poisil, kes nurga taga laadib, on tavaliselt serv. (Ehkki ilmselgelt kogu maa peal laadimine tapab teid.) Selles agressiivses suhtumises on lihtsalt midagi, mis näib peaaegu suunavat teie vaatamisväärsusi isegi mõtlemata.

Minu tulemused läksid altpoolt. , kus nad olid juba kuid olnud, paari päeva pärast lugupeetud ja hakkasin saama regulaarselt killstrease, isegi kui ma pole veel rockstaar. Samuti olete seda varem kuulnud: sihtige jalgadega (st. Joonistage vasakule / paremale).

+1 näpunäited 2 ja 3 on tõesti head nõuanded. Nagu nad ütlesid ajakirjas The Matrix, peate oma analüütilisest mõtlemisest lahti laskma ja jätma sihtimise alateadvuse hooleks.
#3
+3
Zidail
2013-10-15 20:04:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Konsooli- ja arvutimängude eesmärk on erinev, nagu olete leidnud.

Siin on mõned näpunäited, mis võivad sihtimist hõlbustada:

  1. reguleerige oma tundlikkust. Liigutage seda tavapärasest pisut kõrgemale, et saaksite kiiremini ringi vaadata, kuid mitte liiga palju, et takistada ulatuslikku relva kasutades oma peenet sihtimist. Õige summa leidmine võtab lihtsalt aega ja harjutamist.
  2. Õppige kõigepealt levinud relvi kasutama. Levinud relvade hulka kuuluvad jahipüssid ja automaadid. Pihustades ja palvetades annab see teile tagasilöögi üldise tunde ja selle, kui palju peate oma pulgad kallutama, nii et isegi kui te pole 100% vaenlase peal, lööte ikkagi.
  3. Õppige ulatus kiiresti laiendama, puudutades sihtnuppu. Kui sihite vaatamisväärsusi, kui mängite vaenlase lähedal, peaks mäng teie jaoks nullima (st GTA või CoD).
  4. Õppige pärast kiiret sirvimist oma pulki koputama. Kui olete kiirelt sirvinud, saate hakata aeglaselt oma pulka kergelt ülespoole koputama. Kui autosihtmärk on suunatud, läheb see rinnale. Kui koputate kergelt ülespoole, läheb see loomulikult pähe. Aja ja harjutamise abil saate peakaadrid üsna lihtsalt.
  5. Õppige oma relva tagasilööki. Enamiku mängude jaoks pole seda vaja, kuid kui soovite võistelda konkurentsis, võib see aidata. Enamik relvi järgib teatud leviala ja isegi löögimustrit. Kui see teile meelde tuleb, võite relva all hoida ja tagasilööki juhtida, nii et järgmised järgmised kuulid tabaksid isegi siis, kui päästik on täielikult vajutatud. Mõelge sellele nagu 2. või 3. täisautomaatne pilt AK-st Counter-streigis, tavaliselt maandub see sihikujoonelise võrgusilma vasakus ülanurgas.
  6. Kohandage viivitusega. Täpselt nagu snaipr kohendab tuulekindlust, kui võrgus mängite ja teil on viivitus, siis lihtsalt suunake vastast pisut ette ja te lööte ikkagi. Sageli võite neid tappa isegi enne, kui nende kaadrid teile registreeruvad.

Need on mul lihtsalt kuklas. Nii et ma loodan, et nad aitavad kõigil, kes seda loevad.

#4
+2
Clinton
2010-07-08 18:58:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Erinevad konsooli FPS-id kontrollivad erinevalt. Suur põhjus, miks Halo seerial nii hästi läks, on see, kuidas nad mängu juhtnuppe häälestasid; mitte iga konsooli FPS-i valmistav ettevõte ei pööra sellele nii palju tähelepanu. Peate lihtsalt harjutama iga mängu individuaalselt, kuni tunnete seda, nagu iga mäng.

Boonus: olen kuulnud inimestest, kes mängivad PS3-l hiire ja klaviatuuriga, nii et see võimalus on olemas.

PS3 hiir ja klaviatuur on mõeldud vaid mõneks mänguks, väga vähesteks valitud. Valik on alati olemas, kuid enamik arendajaid seda ei kasuta.
Olen kuulnud mõnest mängust, mis aktsepteerib klaviatuuri ja hiirt, kuid pole neid kunagi olnud.
Iroonilisel kombel on minu eesmärk Halos ühed kehvemad kõigis konsoolide FPS-mängudes. : - /
#5
  0
Corv1nus
2010-07-08 18:40:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul pole tegelikult juhendit, aga mul oli sama probleem kui teil. Mida ma tegin, ostsin odavalt PS3 jaoks UT3 ja töötasin selle kallal, kuni paremaks sain. Mängisin tonni bot-matše, kuni suutsin neid ekstreemsemate raskuste korral võita. Sel hetkel suutsin olla mõnevõrra edukas ka MP-s ja see läks üle ka teistele mängudele.

Kas võiksite ette kujutada, et midagi sellist nagu http://www.kontrolfreek.com/Game-Controller-Accessories/KontrolFreek-FPS-Freek.asp on sihtimises kasulik?
#6
  0
xjhunter
2013-10-15 18:39:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen mänginud PC first person shootereid üle 5 aasta ja hiljuti sain PS3. Enne kui maksin PS3-s esimese inimese tulistamise eest, sain tasuta FPS-i nimega Dust 514. Mängisin seda pikka aega ja sain sellega üsna hästi hakkama, mängisin siis teisi esimese isiku laskureid ja harjusin mänguga vähem kui tunniga. Seega soovitan teil lihtsalt harjutada, harjutada, harjutada. Ja ärge kasutage oma konsoolil hiirt, sest ma tegin seda ja kui ma mängisin mängu, mis ei töötanud hiirega ... Ütleme lihtsalt, et ma ei saanud midagi teha.

#7
  0
jiggity jash
2015-03-01 20:51:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui kasutate laialivalgunud relvi, kiirustage vaenlase suunas ja sukelduge enne nende levialasse jõudmist kergelt kalduma, seejärel laske maha. Aitab mind alati.

#8
-1
Ying Golg
2015-12-17 02:41:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu nõuanne on harjutada.Kuid kui teil on tõsiseid raskusi, proovige oma telefonis mängida tavalist laskurit, näiteks Respawnables, Modern Combat või dead trigger, harjuge telefoni juhtnuppudega, siis minge tagasi oma konsooli ja teil on tõenäoliselt parem eesmärk.Kui teil on iPhone, võite hankida füüsilise kontrolleri nagu gamevice.

Telefoni juhtelemendid ei hakka sind vaimselt konditsioneerima nagu füüsiline juhtnupp.Mõiste on sama, kuid seni, kuni teil on juurdepääs tegelikule kontrollerile, SEE USA.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...