Küsimus:
Traadita XBox 360 kontrolleri kasutamine arvutis
Mehper C. Palavuzlar
2010-07-08 02:11:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas ma saan arvutis kasutada traadita XBox 360 kontrollerit?

üks vastus:
#1
+16
John Gietzen
2010-07-08 02:13:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah, traadita Xbox 360 vastuvõtjaga.

Amazon on saadaval umbes 27 dollari eest:
http://www.amazon.com/Xbox -Juhtmevaba-mänguvastuvõtja-Windows-Pc / dp / B000HZFCT2

Esitus- ja laadimiskomplekt EI tööta kuna see ühendub ainult akuga.

Tere; see vastus on antud kaks aastat tagasi. Kas mõni vahepealne parandus säästaks mind vastuvõtja ostmist? Tahaksin osta [selle] (http://www.amazon.com/Xbox-360-Silver-Controller-Play-Charge/dp/B0041HROGG), kuid arvan, et see ei tööta arvutis üldse ilma neetud vastuvõtjata ...
@Anto ei. Teil on endiselt vaja traadita vastuvõtjat või juhtmega kontrollerit.
Samuti peate võib-olla järgima neid juhiseid. Minge seadmehaldurisse ja topeltklõpsake tundmatul seadmel.Minge vahekaardile Draiver ja klõpsake käsku Värskenda draiverit.Valige "Sirvi minu arvutit draiveritarkvara leidmiseks", seejärel "Lubage mul valida oma arvutis olevate draiverite loendist", kerige lõpuni ja valige "Xbox 360 välisseadmed", seejärel klõpsake nuppu Järgmine.Klõpsake uuesti nuppu Järgmine ja öelge kontrollimata seadme kiirele hoiatusele jah. MacOS-is saate kasutada ka juhtmeta kontrollerit Xbox 360 ja juhtmeta vastuvõtjat - googeldage seda.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...