Küsimus:
Millist järjekorda peaksin kasutama Zergi jaoks StarCraft 2-s?
McKay
2010-07-08 01:59:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen tuttav mängu üldise mehaanikaga, kuid milline on mängu alguse järjekord kõige parem?

Küsimused kahele ülejäänud võistlusele: [Protoss Build Orders] (http://gaming.stackexchange.com/questions/875/what-are-the-popular-build-orders-for-protoss-in-starcraft-2), [Terrani ehitustellimused] (http://gaming.stackexchange.com/questions/918/what-are-the-popular-openings-builds-for-terran-in-starcraft-2)
Ma tean, et see on vana küsimus ja kõik, kuid kuna keegi ei postitanud seda ... http://users.content.ytmnd.com/6/0/1/601495713c3cc9e1af92ff8c4f88a294.jpg
Neli vastused:
#1
+150
tzenes
2010-07-08 02:00:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ava määrab, kuidas te matši alustate.

Põhilised Zergi avad:

 • 6–10 bassein (kiirustamine)
 • 13–14 bassein (standard)
 • 14–15 bassein, 16 luugi (makro)
 • 14–15 luuk, 15–16 bassein (makro +)
 • 14 bensiini, 14 basseini (kiiruisutamine)
 • 12 basseini (seni stiil)

kuidas neid lugeda: number näitab droonide arvu, mis teil enne oma peaks olema esimene struktuur. Kuna enne ülemust saate ehitada ainult 10, tähendab suvaline arv, mis on suurem kui 10, ülemuse ehitamist 9-le või 10-le (9 või Extractori trikk on parim valik). Bassein tähistab kudemisbasseini ehitamist. Hatch tähistab haudejaama ehitamist. Gas tähistab Vespene väljatõmbaja ehitamist teie lähedalasuvale Vespene geiserile.

Millise ava valite, tugineb tavaliselt kaks asja:

 1. teie vastane
 2. teie Ehitamine

Rush: Rush avamine on tingimata kõik, nii et see on otsus, mille teete enne matši alustamist.

Standard: 13–14 piljardit peetakse tavaliseks mänguks, see võib hõlpsasti kaasa tuua kiire ekspositsiooni või ühe baasi või kiirushüppe või muu. Seda peetakse tavapäraseks mänguks tänu teile pakutavatele võimalustele. Usun, et Slush of Root Gaming töötab seda versiooni endiselt.

Speedling: see on kiht, mis kerkis beetaversiooni lõpus peaaegu Korea serveritesse. Kui ehitate oma gaasi enne oma kudemisbasseini ja viskate selle valmimisel kohe 3 drooni, on teil kudemisbasseini lõppedes täpselt 100 gaasi. See toob kaasa kiire surve saavutamise varakult. Artosis on selle ehituse suur pooldaja.

Makro ja Macro +: need mõlemad on kiire laienemise järk, mis on loodud väga hea varajase majanduse saavutamiseks. Nad on kiirustuste suhtes väga haavatavad ja nende toetamiseks vajavad nad head skautlust. Nende eeliseks on see, et kui suudate skautida, kui vastane oma baasist lahkub, saate kiiresti kokku panna suure jõu, mis on tema saabumisel valmis, võimaldades teil rünnakut peatada ja olla paremas majanduslikus olukorras. Idra ja Machine kipuvad seda ehitust käitama.

Sen juhib 12 basseini, et anda talle suurem eelis agressiivsemate zergi vastaste ees, mis on levinud Aasia serveris. Väljaspool teda pole see eriti populaarne ehitis.


9 Overlord vs 10 Overlord

On olnud palju vaidlusi selle üle, kuidas saada oma ülemus pärast 9. drooni või pärast oma 10. drooni. Segaduse lisamiseks on võimalik saada oma ülem oma 11. drooni järel, ehitades vespeeniekstraktori, ehitades 11. drooni ja tühistades seejärel ekstrakti, et oma droon tagasi saada. Tavaliselt lepitakse kokku, et parem valik on Overlordi hankimine üheksandale droonile või selle ehitamine pärast kümnendat ja seejärel ekstraktori abil 11. saamine.

On mõningaid tõendeid 9 tähistamine on veidi parem.


Kirjutasin selle postituse esmakordselt veidi pärast beetaversiooni ja kuigi enamik siin kirjutatutest kõlab endiselt tõesena, on Meta mängus selle aja jooksul toimunud nihe. Kuigi 13–14 pool on endiselt tõhus strateegia, on paljud teised Zergid liikunud makrokeskse ehitamise poole. Eelkõige 14–15 Hatch on ZvT-s tõesti haaratud. Kõik postituse sisu jääb kehtima, kuid arvan, et tasub siiski mõningaid uuemaid arenguid värskendada.

+1 Suurepärane kirjutus, ma ei teadnud kunagi, mida numbrid näitavad
Jah, hästi tehtud. Küsisin enamasti sellepärast, et inimesed tahtsid kuulda, kuid õppisin palju rohkem, kui arvasin. Täname toreda postituse eest!
Numbrid kipuvad töötama ka teistel võistlustel: 12 Gate, 13 Rax jne.
12-aastase Overlordi saate ka kahekordse vespian-tühistamise teel. Seda strateegiat kasutavad Korea zergimängijad sageli. See juhib hästi 12 basseini kihti.
@jarofclay on mõningaid tõendeid selle kohta, et topeltekstraktori trikk on tegelikult vähem efektiivne kui üheekstraktoriga trikk. See on jällegi väga esialgne, kuid mis korvab kaotatud aja ühe ekstraktoriga, on vähem aega, kui vastsed on piiratud. Kahekordse väljatõmbetriki abil veedate endiselt sama aja vastseid, kuid kaotate mineraale, mida lisadroon võib koristada. Samuti väärib märkimist, et sen teeb oma 12 basseinis ühe väljatõmbetriki.
Wow, see on hämmastav vastus tzenes! Ma arvan, et see on esimene vastus, mis saab suure vastuse märgi. ;)
Hei, @tzenes! Teie põhjalikkus lööb uuesti välja, haha. [Keegi on siin küsinud 9 ülemuse ja 10 ülemuse kohta] (http://gaming.stackexchange.com/questions/15980/why-does-everyone-do-9-overlord-not-10-overlord). Ma arvan, et võiksite oma väikese katkendi sinna lisada.
@tzenes Kuidas need järkud praeguses metamängus püsivad?
-1
#2
+6
Chen Harel
2010-08-08 14:02:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lisades, võite basseini ehitada pärast 6 drooni, kui soovite teha väga kiiret kiirustamist. Mulle ei meeldi selline lähenemine, kuid olen näinud, kuidas mängijad seda kasutavad.

@Chen Ma pole kunagi näinud professionaalses SC2 matšis 6 piljardit. Veelgi enam on tõendeid selle kohta, et 7 basseini on tegelikult kiirem.
6 bassein on lihtsalt väga nõrk ava. Kui kaitsjal on mingisugune võimalus seda tagasi hoida, on pikas perspektiivis peaaegu kindel, et see ebaõnnestub.
double 6pooli 2v2-s on väga raske peatada ... väga tore, seda pole tegelikult peatatud. Mul on see minuga juhtunud. Lisaks, tzenes, kui McKay esitab sellist küsimust, on tõenäoline, et ta ei mängi veel professionaalse klassi mänge.
@r00fus Taaskord on 7 basseini kiirem kiirustamine kui 6 basseinis. Kõige hullem on see, et 7 basseini kaotab järjekindlalt 10 basseinile (koos kõigega, mis on vähem kui 10).
@tzenes 7-bassein on 8-sekundine aeglasem kui 6-basseiniline.
@Rotsor ajal, kui kirjutasin, et on olemas vastupidiseid tõendeid. Sellest ajast alates on nad koristamise mehaanikat muutnud (mineraalide tootlus on aja jooksul aeglasem). Ma ei ole numbreid hiljuti käivitanud, kuid selleks ajaks, kui ma selle avalduse tegin, vajaksin suurt andmevalimit ja konkreetset määratlust, mis kujutab endast lõpetatud kiirustamist.
@tzenes, mis on kummaline, kuna suhteline kiirustamise aeg ei tohiks palju sõltuda ressursside absoluutsest kogumismäärast. 150 mineraali kaevandamine 6 drooniga peaks olema palju lihtsam kui 200 mineraali kaevandamine 7 drooniga.
@Rotsor, see sõltub sellest, kui palju Zerglingeid sihite. Suurema hulga mineraalide abil saate rohkem Zerglinge kiiremini (eriti kui teete koostööd kuningannaga). Lisaks on teil aeg, mil kudemisbassein ehitatakse, ja kui palju te seal pangate.
Tõepoolest, seitsmevõistlus on tugevduste osas tugevam, kuid esimese 6 zerglingu ajastuses ei saa kuidagi 6-poolset võita.
See on tõesti vastik, kui teie võistlus on juhuslik, kuna teie vastane ei oska seda tõenäolisemalt ette näha.
idra 6 koondati GSLi alguses mängu võitmiseks
#3
+6
Alan Le
2010-11-10 04:46:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Viimasel ajal olen kasutanud siin kirjeldamata Overpooli järku:

 • 10 ekstraktori trikk 11/10 saamiseks.
 • 11 ülemat
 • 11 basseini kui ülemus koeb.

Kasutades väljatõmbetrikkist pärit drooni skautimiseks ja ahistamiseks, saan vastavalt reageerida kiiresti, kui bassein lõpetab. Varajase surve korral pange selgroog roomama ehitage zerglingid kell 11, et häirida kiiret laienemist, või lohistage üles, nagu oleks see basseini ehitamine 13.

Overpool on ka tee kiireima 7 Roach Rushi tegemiseks.

miks mitte 2 väljatõmmet? Mulle meeldib kiire ahistamine / laiendamine 12 basseini väljatõmbamise trikiga, millele järgneb luuk koos lisarahaga. Tegelikult pole see majanduse pikaajaline hoog, vaid üllatav ahistamine / laiendamine
#4
+5
gazarsgo
2010-08-19 07:09:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei tea, kust tuli 13 basseini, kuid 14 basseini on standardvarustuses, mitte 13.

Ma leian, et parim ava on 14 basseini 15 gaasi 15 ülema 16 särge. võite üles ehitada kuni 6 zerglingit, kui teie uurimine leiab midagi ohtlikku, või spinecrawlereid, kui leiate mingisuguse alliinirünnaku, ja kiire 5-7 särje abil saate varakult juhtida kaarti ja valida, kas laiendada või tehnikat. tavaliselt laienemine seejärel tehniliseks hüdrasse on õige vastus, sõltuvalt sellest, mida teie vastane teeb.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...