Küsimus:
Millised on DRM-i mõjud Assassin's Creed 2-le?
Drake
2010-07-08 17:00:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõtlesin osta arvutile Asssassin's Creed 2 , kuid kuulsin halbu hääli mängu lisatud DRM-i kohta.

Kodus on mul ADSL-ühendus, kuid kahjuks pole tegelikult usaldusväärne. Sageli juhtub, et see langeb isegi tunniks või kauemaks.

Tavaliselt mängib sel ajal üksikmäng, kuid mis juhtub Assassin's Creed 2-s, kui:

  1. mu Interneti-ühendus on katki . Kas saan mängu käivitada ja kas edusammud salvestada?
  2. mu Interneti-ühendus katkeb mängimise ajal. Kas ma saan jätkata mängimist ja edusammude salvestamist?
Kolm vastused:
#1
+12
hokiecsgrad
2010-07-08 17:46:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on mitmeid teisi UbiSofti mänge, mis kasutavad seda sama DRM-i, kuid mitte Assassin's Creed 2-d. Siin on, mis juhtub nendes teistes mängudes, kui ma kaotan Interneti-ühenduse.

  1. Mäng külmutab seletamatult veateadet pole.
  2. Mitme hetke pärast (ma arvan, et umbes 1–2 minutit) ilmub ekraanile lõpuks teade, mis ütleb, et „UbiSofti serverid on muutunud kättesaamatuks”.
  3. Mõne sekundi pärast, kui te ei saa ikkagi UbiSofti serveritega ühendust, viib mäng teid Windowsi töölauale ja kogu selle punkti salvestamata edenemine kaob.

Selguse huvides pole Ei pea olema teie Interneti-ühendus, mis ebaõnnestub. See võib olla probleem ka UbiSofti lõpus või kusagil vahepeal. Mäng hoolib ainult sellest, et saaksite UbiSofti serveritega ühendust võtta, pole vahet, kelle süü see on.

Aususe huvides olen mänginud PALJU uusimat Settlers'i mängu ja ainult välja visatud võib-olla viis korda. Kuid sarnaselt Steami algusaegadega ei suutnud ma Settlers 7 omamise esimestel päevadel seda üldse mängida, sest UbiSofti DRM-serverid olid suure koormuse all ega kinnitanud minu mängu.

Ma ei soovitaks seda tüüpi DRM-iga mängu osta ja kui ma oleksin teadnud, et minu ostetud mängudel on selline DRM, siis ma poleks neid ka ostnud. Ma ei osta enam kunagi seda tüüpi DRM-iga mängu.

Boikoteerin tegelikult kõiki arvutis olevaid ubisofti mänge, kui need sellist DRM-i hoiavad, kurvad, kuid nõutavad.
@hokiecsgrad Kahjuks tundub, et seda tüüpi DRM ei sobi minu ühenduse probleemiga. Väldin selle ostmist. Tänan selgituse eest.
Unustatud liivadel on ka see DRM. Noh, see on "parem" kui see, mis on AC2-s. Kuid mida iganes nad teevad, lõhuvad piraadid DRM-i ja seaduslikud kliendid peavad selle hinna maksma. :(
@alexanderpas: Ma tavaliselt pilkan DRM-i vastaseid boikoteid mängude üle (Spore, MW2 LAN-i asi), kuid antud juhul olen seda ka mina. Kahjuks kasutab Ubisoft seda tõenäoliselt ettekäändena PC-mängude tootmise lõpetamiseks, kui see nii on DRM-i karistamise lisamine on edukas.
Ubisoft lõpetab arvutimängude tootmise, konkurendid võtavad asjad kätte, kahju pole tehtud (milline mitte-suur nimi kasutab ubi-d?)
On kurb, et Ubisoft paigaldas sellise DRM-mehhanismi, kuid on siiski parem kui tähejõud. See rikkus mu DVD-draivi.
#2
+3
happy_soil
2010-07-08 17:07:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  1. Te ei saa mängu mängida.
  2. Võite oma edusammud kaotada.

Üks nõudeid mäng on pidev internetiühendus (mis on totaalne pokker, kui te minult küsite).

+1, ma ei osta mänge, mis seda nõuavad, ütlen, et võidelda piraatluse vastu muul viisil (võrgus mängimine, hüved jne), mitte karistades selliseid kliente. Seetõttu ei osta ma ka asunikke 7
#3
+3
juan
2010-07-08 17:46:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Assassini usutunnistuse DRM (nagu ka uusasukad 7 ja tõenäoliselt ka kõik Ubisofti tulevased mängud) teevad serveris mõningaid arvutusi, lootes muuta praod kasutuks.

See muudab ilmselgelt võimatuks mängida ilma Interneti-ühenduseta (kuigi see isegi ei toimi, nii et mängu ebaseaduslikud omanikud saavad seda paremini mängida kui maksvad kliendid , kuna emulaatori abil saavad nad mängida võrguühenduseta).

Ma soovitaksin neilt mitte enne osta, kui nad selle kasutu ja kahjustava kaitse eemaldavad


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...